..Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą dusze,lecz
wciąż jest w nas smutek i tęsknota..ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ DLA PANA
P.KAZIMIERZU..((♥))
Zgłoś SPAM
(*)
Ciągle nam brak osób drogich, ukochanych, co opuścili nas i poszli za
wieczności bramy..Z tą tęsknotą i żalem musimy żyć dalej, bo nic się nie
zmieni, nikt nam nie wróci Was, kochani..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Płacz czasu nie cofnie,choc żal sece ściska,wspomnienia na zawsze zostaną w
naszych sercach i myślach.P.Kaziu,teraz Twe miejsce,z Aniołami w Niebie...my
za Tobą tęsknimy i modlimy się za Ciebie.(*)
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, MOŻNA ODEJŚC DALEKO, BY STALE BYĆ BLISKO..."
Zgłoś SPAM
A.O
Wzleciała dusza Twoja do domu Ojca, skryła się w przedsionku Jego serca. Bóg
położył na duszy swe dłonie i ogrzał ją po trudach ziemskich i
powiedział: już zawsze będziesz ze mną...Szczęśliwy na wieki
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światłość wiekuista niech zawsze świeci
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Choćbyśmy utracili wszystko,a szczęścia gdzieś daleko porwał wiatr..nikt
nie zabierze nam Boga,miłości i nadziei,bo na tych wartościach opiera się
świat..(*)Dla Ciebie kochany nasza PAMIĘĆ na zawsze..
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
wspomnienie jest pocieszeniem, ale pomaga tylko przez chwilę. Potem znowu
przychodzi : tęsknota, ból, cierpienie...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„I cisza i pustka i brak Kogoś,kto szedł wspólnym życiem,wspólną
drogą.Wspomnienie i nadzieja,że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba
dróg.”•♥ •♥ Promyczek dla Pana Kazimierza i moja pamięć •♥•
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
Tato kochany,ciągle mi Ciebie brak,ciągle tęsknię za Tobą..wiem,to już tak
będzie do końca. Gdy rozpoczyna się dzień, myślami do Ciebie biegnę, gdy
kończy się, modlę się o Twoje szczęście..❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jasne promyczki pamięci dla PANA ...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║ŚWIATEŁKO I
MODLITWĘ ZOSTAWIAMY║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║Ƹ҈҈•҈҈Ʒ
░(♥║
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
(❤)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć tak daleko od siebie, że ani Was dotknąć, ani uścisnąć, to sercem i
myślą zawsze przy Was jesteśmy....Ukochani
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Pamięć jest droższa od słów . Pozostaniecie na zawsze w sercach tych,
którzy Was kochali...Śpij w spokoju Panie Kazimierzu..♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡
Zgłoś SPAM
A.O
Słowa nieporadne, banalne, niewiele zmienią, gdy Ty tęsknisz.. W pamięci
zachowaj sobie piękny obraz: Twój ojciec pogodny i uśmiechnięty.. Zachowaj w
sobie piękne wspomnienia..On zawsze będzie z Tobą.
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Jesteś w każdym drzewku, krzewie, w śpiewie ptaków i zimowej
ciszy...Jesteś i zawsze będziesz tu u siebie, z nami." Na zawsze w
naszych sercach schowany...((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.