Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
566405
Zapalone ponad rok temu
córka
❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Drogę Twoją teraz gwiazdy srebrem ścielą,anielski śpiew czas uprzyjemnia,niebo domem,księżyc przyjacielem”Spoczywaj w pokoju ✿•W zadumie i ciszy poranka posyłam Panu jaśniutki Promyczek.✿•
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Pokój Twojej Duszy
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Boże.. daj nam nadzieję, która jak balsam zagoi duchowe rany i pozwoli dalej żyć ...jeśli nauczyłeś kochać Bliskich to daj również siłę, aby się z Nimi rozstać i zaufać, że dobrze Im u Ciebie....
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Pamięć o najbliższych, których tracimy jest wieczna. Najgorszy jest jednak on... ten długotrwały nieustający ból...[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Czas mija… Ból rozstania pozostał… Tęsknota i miłość nie maleje... Światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wysyłam do Ciebie opiekuńcze duchy, niech Tobie sprzyjają dodają otuchy za serdeczność wielką czułe, dobre serce - niech zostawią Tobie, szczęścia jak najwięcej.
Zgłoś SPAM
A.O
Nawet jeśli wiesz, że nigdy już nie powróci – zachowaj w sercu nadzieję, że kiedyś jeszcze Go spotkasz..I bądź wdzięczna Bogu, że był z Tobą, że ubogacał Twoje życie...(¯`-❤-´¯)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Odszedłeś na drugą stronę życia...zgasłeś,jak zdmuchnięta przez wiatr świeca.Zapalam Ci światełko i ślę do Nieba,bo Wam wszystkim...tego najbardziej potrzeba.((*))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
To tak trudno wytłumaczyć..Że się kogoś nie zobaczy..Że już koniec,że nie wróci..Że nikt tego nie odwróci..Pozostaną Ci wspomnienia..Smutek w sercu,łza na twarzy..
Zgłoś SPAM
ku pamięci
ღ ♥ ღ*•..."Życie zmarłych złożone jest w pamięci żywych"...Na zawsze w naszych sercach i pamięci..niepokonany przez śmierć.ღ ♥ ღ*•
Zgłoś SPAM
Urszula
❀❤ Dopóki pamiętamy o Nich, to Oni są w nas, PANIE KAZIMIERZU PAMIĘTAM ڿڰۣڿ❀❤
Zgłoś SPAM
(❤)
Tylko serce płacze wciąż..za tym, co odeszło bezpowrotnie...Za uśmiechem, łzami, żartem, za normalnym życiem...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Piękny,płonący,piątkowy płomyczek pamięci dla PANA ...Twojej pamięci...[*]...
Zgłoś SPAM
córka
Tatku kochany,już czasem mam tego dość..Ale,jak pomyślę o Tobie,że Ty nigdy nie miałeś dość życia..zawsze uśmiechnięty,pomimo trudów,to jest mi wstyd..Przytulam Cię kochany Kaziu w sercu moim.❄️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Niedługo znów spotkamy się ,powróci radość, głośny śmiech,przez chwile cały świat będzie nasz. Potokiem słów powitacie nas, spojrzeniem, gestem jak we śnie,z miłością odmierzamy czas”♥▒░▒♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci ◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1993   1994   1995   ...   3045   3046    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012