"Drogę Twoją teraz gwiazdy srebrem ścielą,anielski śpiew czas
uprzyjemnia,niebo domem,księżyc przyjacielem”Spoczywaj w pokoju ✿•W
zadumie i ciszy poranka posyłam Panu jaśniutki Promyczek.✿•
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Pokój Twojej Duszy
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Boże.. daj nam nadzieję, która jak balsam zagoi duchowe rany i pozwoli dalej
żyć ...jeśli nauczyłeś kochać Bliskich to daj również siłę, aby się z
Nimi rozstać i zaufać, że dobrze Im u Ciebie....
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Pamięć o najbliższych, których tracimy
jest wieczna.
Najgorszy jest jednak on... ten długotrwały
nieustający ból...[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Czas mija… Ból rozstania pozostał… Tęsknota i miłość nie maleje...
Światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wysyłam do Ciebie opiekuńcze duchy, niech Tobie sprzyjają dodają otuchy za
serdeczność wielką czułe, dobre serce - niech zostawią Tobie, szczęścia
jak najwięcej.
Zgłoś SPAM
A.O
Nawet jeśli wiesz, że nigdy już nie powróci – zachowaj w sercu nadzieję,
że kiedyś jeszcze Go spotkasz..I bądź wdzięczna Bogu, że był z Tobą, że
ubogacał Twoje życie...(¯`-❤-´¯)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Odszedłeś na drugą stronę życia...zgasłeś,jak zdmuchnięta
przez wiatr świeca.Zapalam Ci światełko i ślę do Nieba,bo Wam
wszystkim...tego najbardziej potrzeba.((*))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
To tak trudno wytłumaczyć..Że się kogoś nie zobaczy..Że już koniec,że
nie wróci..Że nikt tego nie odwróci..Pozostaną Ci wspomnienia..Smutek w
sercu,łza na twarzy..
Zgłoś SPAM
ku pamięci
ღ ♥ ღ*•..."Życie zmarłych złożone jest w pamięci
żywych"...Na zawsze w naszych sercach i pamięci..niepokonany przez
śmierć.ღ ♥ ღ*•
Zgłoś SPAM
Urszula
❀❤
Dopóki pamiętamy o Nich,
to Oni są w nas,
PANIE KAZIMIERZU PAMIĘTAM
ڿڰۣڿ❀❤
Zgłoś SPAM
(❤)
Tylko serce płacze wciąż..za tym, co odeszło bezpowrotnie...Za uśmiechem,
łzami, żartem, za normalnym życiem...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Piękny,płonący,piątkowy płomyczek pamięci dla PANA ...Twojej
pamięci...[*]...
Zgłoś SPAM
córka
Tatku kochany,już czasem mam tego dość..Ale,jak pomyślę o Tobie,że Ty
nigdy nie miałeś dość życia..zawsze uśmiechnięty,pomimo trudów,to jest
mi wstyd..Przytulam Cię kochany Kaziu w sercu moim.❄️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Niedługo znów spotkamy się ,powróci radość, głośny śmiech,przez
chwile cały świat będzie nasz. Potokiem słów powitacie nas, spojrzeniem,
gestem jak we śnie,z miłością odmierzamy czas”♥▒░▒♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka
blask na znak naszej nieustannej pamięci
◕◕═════♣♣═════◕◕
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.