Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
566430
Zapalone ponad rok temu
(❤)
A cisza woła coraz głośniej i coraz trudniej krzyk jej znieść, ogłuchnij, serce, tak najprościej! ❤Niech cisza nie rani Cię...ڰۣڿ◕ڰۣڿ❤
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Miłość nie umarła
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,NIECH KAŻDY Z WAS WSPOMNI TYCH, CO ODESZLI JUŻ TAM..." ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NA NIEDZIELĘ...
Zgłoś SPAM
córka
Tatku kochany,czasami przytłoczona ciężarem straty, tracę z oczu cały sens życia, a mimo to, idę wciąż naprzód...Aby czcić Twoją pamięć i dojść do Ciebie...❤ Mój najdroższy, smutno..❤
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Najwspanialsi,najważniejsi,niezastąpieni...WY !!! -:¦:-(♥)..-:¦:-_PAMIĘTAM..._-:¦:-(♥)..-:¦:-
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Płomyk pamięci niech zawsze dla Was płonie,a nasza miłość niech Was otula każdego dnia..[*]..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▂ ☀❤️☀ ▂▃▃▂☀❤️☀ ▂▃ Światełko i modlitwę zostawiamy ▃▂☀❤️☀ ▂▃▃▂ ☀❤️☀ ▂▃
Zgłoś SPAM
Urszula
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA PANA KAZIMIERZA
Zgłoś SPAM
Małgosia- żona Pawła Kierepki
Posyłam moc światła [*]
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Te wszystkie chwile spędzone z Wami, każde spojrzenie, każdy dotyk, każde słowo...teraz to wszytko wraca we wspomnieniach, w myślach...zapisane w sercu...Kochani tak tęsknimy
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA PANA P.KAZIMIERZU..[♥]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko naszej miłości[*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy, zawsze pamiętamy
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Pana Kazimierza moje smutne sobotnie światełko...
Zgłoś SPAM
A.O
Nie możemy losu odmienić, jednak w zakamarkach serca, wciąż podtrzymujemy nadziei iskrę, że u kresu swej drogi, znalazł spokojną przystań...[-❤-]Pokój Tobie Kazimierzu na wieki.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(*)
Dni człowieka, jak kwiaty na łące..każdy barwny, pachnący, ale krótki ich żywot..Bo przyjdzie kosiarz i skosi razem z trawą najpiękniejsze kwiaty..Pozostanie tylko po nich zasuszony ślad pamięci< ★ >
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Pamięć jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom...o najbliższych,którzy już od nas na zawsze odeszli.Zapalam światełko pamięci i ślę Panu z modlitwą...do Nieba bram.((*))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
"Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach"
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Serca nasze w tęsknocie, w wiecznej żałobie..Trwają na straży Waszej pamięci, bo cóż warte życie człowieka, kiedy o nim się nie pamięta.((*))Bądź wola Twoja Panie...☸ڿڰۣڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1992   1993   1994   ...   3045   3046    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012