ŚWIATEŁKO DLA PANA KAZIMIERZA Spoglądam w niebo i zadaję pytanie
Dlaczego Boże , zabierasz dobrych ludzi?.
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Śmierc przychodzi nie pytając czy może,zabiera nam Tych,których najbardziej
kochamy...mimo że serce się sprzeciwia i krzyczy"dlaczego Panie
Boże?".Światełko Panu zapalam i ślę z modlitwą do Nieba.(*)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknoty nie opiszesz...wokół wszystko rani...ale jesteśmy pewni, że Was
Kochani spotkamy...bo jeśli w to nie wierzyć, to jak to wszystko przeżyć...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..;Bądź przy mnie w każdy dzień,w każdą noc,przytulaj,otrzyj łzy kiedy
płaczę;....Światełko Pamięci dla Pana p.Kazimierzu.._[♥]_
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Kiedy się Twe dni wypełniły, Bóg Cię powołał do Siebie, ofiarował
mieszkanie przy Swoim boku w niebie..I chociaż czas goi wszystkie rany, a wiatr
osuszy każdą łzę..Pamiętamy o Tobie w każdy dzień..
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wszystka moja nadzieja u Boga mojego.
Nie bój się nieszczęścia i smutku żadnego.
Bóg pocieszy,
bo jest Panem wszelkich rzeczy,
Także i Twoim...Ma Ciebie w swoim miłosierdziu i światła promieniu...[*]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Kiedy ciało jest smutne, serce powoli umiera.”-Albert Camus •♥
Promyczek dla Pana i moja pamięć.•♥•
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Pana, Panie KAZIMIERZU ...
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku kochany..Gdy już serce Twoje bić przestało, Pan zawołał Cię na
niebiańskie szlaki, byś żył wiecznie..A mnie pozostała nieprzemijająca
tęsknota...♥...♥...♥...♥
{+}{+}{+} Światełko mojej pamięci i modlitwę zostawiam.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Urszula
PANIE KAZIMIERZU zapalam ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Serca nasze są zawsze z Wami, Jesteście nam promykiem swiatła i
wspomnieniami, codzienną myślą, naszą łzą cichą, smutkiem w dzień, a w
nocy wymarzonym snem....
Zgłoś SPAM
A.O
Gdzieś na zakręcie czasu,myślami błądziliśmy po kartach życia..wiatr
grał na strunach gałęzi drzew,słone krople deszczu zastygły w bezruchu i
tylko echo niosło na falach pustki akordy wspomnień..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
W naszych sercach jest Wasze miejsce, którego nikt nie znajdzie, Wasz ślad...i
nasza wielka miłośc, która otula Was kazdego dnia
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wszystko przeminie na tym świecie..Ale Twa dusza będzie żyć wiecznie..w
świecie miłości i radości...<<❤>>
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.