„W głęboki spokój, niebiańską ciszę Dusza się twoja zatapia powoli.
Tam, gdzie już ludzkich głosów nie usłyszysz, gdzie nic nie dręczy i nic
nie boli.”Jaśniutkie światełko pamięci zapalam Panu.
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku kochany...❤❍❤ Moje serce pamięta każdy ból i cierpienie...W
moim sercu jest miłość, co nie więdnie, jak kwiat...Modlę się, tęsknię,
płaczę za Tobą, kochany...❤❍❤
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy
-:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:-
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nic już nie będzie tak samo, została tęsknota i gorzkie łzy,i wspomnienie
pozostało... szczęśliwych razem spędzonych dni... Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Czas jest zbyt wolny dla tych co czekają Zbyt prędki dla tych, co się
boją. Zbyt długi dla tych, co cierpią. Zbyt krótki dla tych, co się
cieszą. Lecz dla tych co kochają, czas jest wiecznością.”●ღ●
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
W szczerych słowach modlitwy za Pana szeptanych,proszę Boga by dał Ci spokój
i wytchnienie,wybaczył przewinienia...obdarzając wiecznym
Zbawieniem.Jaśniutki płomyczek pamięci zapalam.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Byłeś przykładem niezłomności,pracowitości,pogody ducha,radości..Teraz w
smutku za Tobą trwamy,codziennie Cię Kazimierzu wspominamy..Lampeczka
płonie..Bądź szczęśliwy..z woli Pana naszego..♥ Amen ♥
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Urszula
♥ `*°◕
PANIE KAZIMIERZU ZAPALAM
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
◕°*`♥
Zgłoś SPAM
Urszula
♥ `*°◕
PANI MARIO ZAPALAM
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
◕°*`♥
Zgłoś SPAM
(❤)
Już słoneczko coraz wyżej..już promyki grzeją..ale Ty już ich nie czujesz,
bo odszedłeś daleko, na niebieskie polany wiecznego snu..Pokój dla Twej
duszy...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Niech otula Cię ciepło pięknych chwil, niech Twoje życie wieczne będzie
szczęśliwe, niech otacza Cię ciepło i piękno Anielskich serc...Na zawsze
pozostałeś pięknym, niezapomnianym wspomnieniem...<<*>>
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Najbardziej boli to, że idziemy w te same miejsca bez tych samych
ludzi..." Panie Kaziu, światełko na ostatni dzień stycznia...śpij
spokojnie
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień...[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Wiara, modlitwa i nadzieja oraz światełko pamięci na ten kolejny smutny
dzień ... PANA pamięci ...[*]...
Zgłoś SPAM
córka
Najświętszy Panie,wieczny Boże,w Jezusie Chrystusie,Synu Twoim,jaśnieje nam
nadzieja zbawiennego zmartwychwstania..Tatulku,tą nadzieję żyję,że kiedyś
jeszcze ujrzę Twoją kochaną twarz..Tęsknię Kachany
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
..Najlepszym pamiętnikiem jest serce. ....Ono zapamięta tych którzy, są
godni pamięci......
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.