WSPOMNIENIA o BLISKICH...to darmowe, wieczne i bezcenne skarby...
które podążają z nami przez całe życie...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...
Zgłoś SPAM
(❤)
Wieczny odpoczynek szeptaliśmy w skupieniu..Daj Jego duszy Panie. Niech u
Ciebie w Niebie ma swoje wieczne mieszkanie..Niech śpiewy Aniołów do snu Go
kołyszą..Niech wszystko będzie wieczną ciszą.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
matko Boska Gromniczna oświetlaj drogę p.Kazimierzowi i p. Mariannie
Po ścieżkach Nieba idziesz..
Wkoło Bliskich twarze...Nie ma tu granic ani znaków.
Miłość JEST jedynym drogowskazem..☆❤️☆
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*] Pamiętam, codziennie pamiętam [*]
Zgłoś SPAM
A.O
Ty już w wieczności przebywasz..my ciągle do Ciebie idziemy..Czy spotkamy
się za bramą Nieba? Tego niestety nie wiemy. Czy dobry Bóg na spotkanie
szansę nam da? Czekaj,może dojdziemy..[[*]]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Czas mija,dni szybko lecą,ale nadal serce płacze.Nikt,kto nie przeżył tak
smutnej rozłąki,nie wie jak ona strasznie boli.Zapalam Panu światełko -
symbol wiecznego życia.☆❤️☆
Zgłoś SPAM
córka
★Dzisiaj Tatulku, w święto Matki Boskiej Gromnicznej są imieniny Twojej
kochanej Maniusi..Przytulam Was w sercu moim..★..Brakuje mi Was,tak bardzo,bo
nasza więź była wyjątkowa..bez Was tak trudno..★★
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Swiatełko w święto MBG ⚶
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
...najsmutniejsze są łzy wypłakane z tęsknoty i zakochane marzenia pośród
bezgwiezdnej nocy wspomnienia które zadają okropny ból...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.♥. PANIE KAZIMIERZU .♥. Światełko z modlitwą dla Pana.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście tak daleko, nie widzimy Was choć pragniemy ujrzeć..spada łza,
jedna, druga, dusze ogarnia pustka i smutek..nasze serca i myśli są przy Was
Kochani
Zgłoś SPAM
A.O
Chrystus przydrożny ze starej lipy wyrzeźbiony, stoi na skraju leśnej drogi
przed siebie w głębię zapatrzony..myśli o nas,cierpiących po stracie
najbliższych zasmuconych...[❤]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pomyślmy o Tych,którzy są daleko i nie mogą byc tutaj z nami...o Bliskich
naszemu sercu,którzy już odeszli...bądżmy z Nimi chociaż
myślami.P.Kazimierzu,posyłam Panu lampeczkę pamięci z modlitwą.((*))
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pierwsze lutowe światełko Panie Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
(❤)
Odszedł po trudach życia,do Nieba..pogodzony z przemijaniem...Niech ta
wieczność będzie dla Jego duszy szczęściem i miłością...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze światełko pamięci dla PANA w ten piewszy dzień lutego
2017r....Pana pamięci, Panie KAZIMIERZU ...[*]...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Zapalając znicz, dziękujemy za całe dobro, które w sercach i
pamięci przechowujemy, które zostało nam podarowane przez Tych,
których wyrwał życiu czas, tych co odeszli...[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.