Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
566519
Zapalone ponad rok temu
córka
Odszedłeś mój Tatulku kochany,jak chmurka błękitna po niebie..odpłynąłeś statkiem wieczności..hen w dalekie przestrzenie..♥♥ Ja wiem, Ty już nigdy nie wrócisz, ten rejs jest ostateczny..♥♥ Żal i łzy..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Tęsknimy za Wami....jesteście ciągle w naszych myślach i sercach..[♥]..ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA PANA P.KAZIMIERZU.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Przez życie trzeba iść serdecznie, niosąc w otwartych dłoniach światło, bo tylko tacy żyją wiecznie, którzy z miłością w sercach gasną… …tak jak Wy Ukochani
Zgłoś SPAM
córka
☘ Kaziuniu, dobranoc mój Tatulku...☘
Zgłoś SPAM
A.O
Niech Anielski orszak, do bram niebios Cię zaniesie..Na zawsze w naszych sercach i pamięci..Chodź odszedłeś ze świata tego, to trafiłeś do lepszego..Bądź na zawsze najpiękniejszym wspomnieniem..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Niech Aniołowie p.Kazimierzu śpiewają Ci pieśni...w radości niebiańskiej napewno znajdziesz ukojenie.Światełko i modlitwę do Pana posyłam.((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Jest na ziemi ciężki Krzyż, co go człowiek musi nieść..[[*]]Jest wysoka drabina do nieba wystawiona..Byśmy po niej stąpali do nieba się dostali..[[*]]
Zgłoś SPAM
(*)
Odszedłeś, bo odejść musiałeś, śmierć dosięgnie nas wszystkich...Jest bez litości, zabiera i pozostawia tęsknotę w naszych sercach...♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Ta pustka, gdy Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko żyć bez Was....
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Życie ma tylko wtedy sens gry o nim nie myślimy ... jednak nigdy nie powinno się zapominać o Tych,którzy odeszli ... PANA pamięci ...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
ೋღ ❤ ღೋ Lampeczka dla Pana na dzisiaj P.Kazimierzu...Niech jej ciepły promyczek ogrzeje Pana duszyczkę.. ೋღ ❤ ღೋ
Zgłoś SPAM
córka
Tato kochany..Z myślą o Tobie się budzę, z myślą o Tobie zasypiam..Tak rzadko w snach Cię spotykam..❇..❇..Tęsknota moja nie ginie, łzy często płyną, bo przecież, Ty byłeś mi jedyną rodziną.❇..❇
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Łza po łzie Spływa po policzku Powoli, pomału Aż nagle spada w przepaść Otoczona szarością świata ....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Życie jest ulotne, pamięć wieczna ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bezradni wobec tego, co nas spotkało...nawet bólu nie możemy wykrzyczeć...nic nie zgasi płomienia w naszych sercach, kiedyś przyniesiemy go do Was Aniołki
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Wszyscy którzy płaczą po Swych Bliskich,niech zapamiętają,że Miłosierny Bóg o Nich zadbał i jeśli na to zasłużyli...to napewno Swe miejsce wieczne w Niebie już mają.Światełko dla Pana zapalam(*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1988   1989   1990   ...   3045   3046    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012