Odszedłeś mój Tatulku kochany,jak chmurka błękitna po
niebie..odpłynąłeś statkiem wieczności..hen w dalekie przestrzenie..♥♥
Ja wiem, Ty już nigdy nie wrócisz, ten rejs jest ostateczny..♥♥ Żal i
łzy..
..Tęsknimy za Wami....jesteście ciągle w naszych myślach i
sercach..[♥]..ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA PANA P.KAZIMIERZU.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Przez życie trzeba iść serdecznie, niosąc w otwartych dłoniach światło,
bo tylko tacy żyją wiecznie, którzy z miłością w sercach gasną… …tak
jak Wy Ukochani
Zgłoś SPAM
córka
☘ Kaziuniu, dobranoc mój Tatulku...☘
Zgłoś SPAM
A.O
Niech Anielski orszak, do bram niebios Cię zaniesie..Na zawsze w naszych
sercach i pamięci..Chodź odszedłeś ze świata tego, to trafiłeś do
lepszego..Bądź na zawsze najpiękniejszym wspomnieniem..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Niech Aniołowie p.Kazimierzu śpiewają Ci pieśni...w radości niebiańskiej
napewno znajdziesz ukojenie.Światełko i modlitwę do Pana posyłam.((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Jest na ziemi ciężki Krzyż, co go człowiek musi nieść..[[*]]Jest wysoka
drabina do nieba wystawiona..Byśmy po niej stąpali do nieba się
dostali..[[*]]
Zgłoś SPAM
(*)
Odszedłeś, bo odejść musiałeś, śmierć dosięgnie nas wszystkich...Jest
bez litości, zabiera i pozostawia tęsknotę w naszych sercach...♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Ta pustka, gdy Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko
żyć bez Was....
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Życie ma tylko wtedy sens gry o nim nie myślimy ... jednak nigdy nie powinno
się zapominać o Tych,którzy odeszli ... PANA pamięci ...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
ೋღ ❤ ღೋ Lampeczka dla Pana na dzisiaj P.Kazimierzu...Niech jej ciepły
promyczek ogrzeje Pana duszyczkę.. ೋღ ❤ ღೋ
Zgłoś SPAM
córka
Tato kochany..Z myślą o Tobie się budzę, z myślą o Tobie zasypiam..Tak
rzadko w snach Cię spotykam..❇..❇..Tęsknota moja nie ginie, łzy często
płyną, bo przecież, Ty byłeś mi jedyną rodziną.❇..❇
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Łza po łzie Spływa po policzku Powoli, pomału Aż nagle spada w przepaść
Otoczona szarością świata ....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Życie jest ulotne,
pamięć wieczna ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿
Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️
✿⋞♡⋟✿
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bezradni wobec tego, co nas spotkało...nawet bólu nie możemy
wykrzyczeć...nic nie zgasi płomienia w naszych sercach, kiedyś przyniesiemy
go do Was Aniołki
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Wszyscy którzy płaczą po Swych Bliskich,niech zapamiętają,że Miłosierny
Bóg o Nich zadbał i jeśli na to zasłużyli...to napewno Swe miejsce wieczne
w Niebie już mają.Światełko dla Pana zapalam(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.