Bardzo wszyscy za Wami tęsknimy...dlatego zapalamy Wam światełka naszej
nieustającej pamięci i gorąco się modlimy w Waszej intencji.Spokojnego snu
p.Kazimierzu.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zamykamy w sobie ból,ukrywamy swą tęsknotę,bo chociaż wiemy, że nie
wrócicie do nas już, wciąż nie chcemy wierzyć w to.♥ ❀ ♥ Niedzielna
Lampeczka otulona moją pamięcią dla Pana Kazimierza.♥ ❀ ♥
Zgłoś SPAM
córka
Wiem, że Jesteś przy mnie,a ja przy Tobie myślą, sercem tęskniącym...wiem
kochany Tato...Spoczywaj w szczęściu wiecznym...❤️
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu,ale deszczu innego
rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia.Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera,
choć ciało nadal funkcjonuje.Paulo Coelho
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
świeć Panie nad Jego Duszą
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
,,Istniejemy póki ktoś o nas pamięta..." Panie Kaziu...
Zgłoś SPAM
Urszula
ZAPALAM NAJJAŚNIEJSZE
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Łzami twarz zalana, dusza łka tak długo cierpienie bez wytchnienia trwa...
Zgłoś SPAM
córka
☘ Dobranoc najdroższy...Tak bardzo tęsknię...☘
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak bardzo nam Was brakuje, jak mamy żal w sercach zagłuszyć...kiedyś się
przecież spotkamy...Wasz uśmiech ciepły, serdeczny na zawsze w sercach
naszych zostanie....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Czas mija… Ból rozstania pozostał… Tęsknota i miłość nie maleje...
Światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
A.O
•*ღ♥ღ*•.¸¸.•***Wciąż tęsknimy.wciąż kochamy...♥
♥POZOSTAŁY WSPOMNIENIA..♥ ♥ SMUTEK W SERCU...ŁZA NA TWARZY...♥ ♥ Na
zawsze w sercach naszych..•*ღ♥ღ*•.¸¸.•***
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Tam,gdzie nie widac już gwiazd,gdzie wolniej płynie czas...tam Ty jesteś
p.Kazimierzu,a bez Ciebie tutaj...smutny jest nasz świat.Światełko z
modlitwą,posyłam Panu do Nieba.(*)
Zgłoś SPAM
(❤)
Boimy się śmierci, bo przez nią wkrada się do naszego życia
cierpienie..Ona, zabiera nam całą radość życia, gdy tracimy najbliższego,
kochanego człowieka..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Miejsce gdzie cisza roni łzy,bolesna cisza i nicość panuje,zapalam
światełko-symbol wiecznego życia...Śnij piękny sen Panie Kazimierzu, śpij
bezpiecznie w ramionach naszych myśli ❀ ❤ ❀
Zgłoś SPAM
ku pamięci
On jest zawsze blisko..By Ci pomóc, kiedy tego potrzebujesz,a kiedy
zwątpisz,przywrócić Ci nadzieję na lepsze jutro..On, jest Twoim opiekunem w
chwilach trudnych.Twój kochany TATA.Pokój Jego duszy(✶)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.