..Najlepszym pamiętnikiem jest serce. ....Ono zapamięta tych którzy, są
godni pamięci......
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
(❤)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wieczór, cisza...smutno i z gorzkimi łzami...gwiazdy świecą na niebie...a
my??? w sercach i w pamięci mamy tylko Was Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"To co widzialne szybko przemija,lecz to,co niewidzialne...trwa
wiecznie."Lampeczkę pamięci Panu zapalam i szept modlitwy w Pana
intencji...do bram Nieba posyłam.((*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Ślady na piasku znikają, ślady w sercu pozostają na zawsze.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Bóg Cię przyjął z miłością, jak wszystkie owieczki swoje...Będziesz już
na wieki w szczęściu żył...A nam pozostała tęsknota i łzy...((*))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei, bo w
sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr.”Ze
wspomnieniem i pamięcią zapalam jaśniutkie światełko...⊰✿⊰
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Panie KAZIMIERZU (♥)(♥) Światełko pamięci wraz z modlitwą zostawiam na
te kolejny poczatek nowego tygodnia (♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Łzy wciąż płyną, serce pęka brak tu szczęścia i miłości brak tu Waszej
obecności..:"(*
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
___||___♨ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO ♨___||___
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko ma sens i choć trudno zrozumieć nam cierpienie, musimy przyjąć,
wyszeptać - do zobaczenia...do zobaczenia Kochani, będziemy cierpliwie
czekali...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*_(♥)_*
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kiedy dla nas czas życia się tutaj skończy,mam nadzieję,że PAN BÓG...znów
nas wszystkich w Niebie połączy.Światełko z modlitwą...dla Pana
zostawiam.((*))
Zgłoś SPAM
Urszula
ZAPALAM
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
❤Słowa pisane jak nie łzami to tęsknotą
to krzyk miłości
jak deszcz słów niewypowiedzianych
jak nazwać ten ból
przesiąknięty niemym krzykiem
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.