...[*]...piątkowe światełko pamięci dla PANA...[*]...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Żegnając Przyjaciela nie płacz, ponieważ Jego nieobecność ukaże ci to,
co w Nim najbardziej kochasz...."
Zgłoś SPAM
(*)
A koniec jest początkiem i nową nadzieją...
Zgłoś SPAM
A.O
Dlaczego odchodzimy, tak niespodziewanie..i wszystko się nagle w naszym życiu
zmienia..i człowiek znów musi czekać i znów w tęsknocie
żyć...•ڰۣڿ♥ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
GDZIE CIERPIENIA KRES,GDZIE NIE MA ŁEZ,GDZIE ZAWSZE SŁOŃCE ŚWIECI...TO
WŁAŚNIE TAM U NIEBA BRAM...WSZYSCY SIĘ KIEDYŚ SPOTKAMY,JAKO SZCZĘŚLIWE
BOGA DZIECI.ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ DLA PANA ZOSTAWIAM.((*))
Zgłoś SPAM
(❤)
Byłeś, Jesteś, Będziesz..dopóki serca nasze biją, dopóki w sercach
naszych wspomnienia i miłość...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Panie KAZIMIERZU ...Pana pamięci...[*]...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Zawsze będziesz w pamięci niezapomniany, kochany...Jesteś na pewno
szczęśliwy w nowym, wiecznym życiu i zobaczyłeś te najdroższe progi, cicho
zamknąłeś furtkę tam wysoko w Niebie.[[*]]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
█ ✿⋞♡⋟✿ █ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej
nieustannej pamięci █ ✿⋞♡⋟✿ █
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Być nie znaczy żyć.. Być to pozostawić coś w sercach... pamięci,
wspomnieniach... Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Kazimierzu, nie odszedłeś,bo żyjesz w naszej pamięci
Zgłoś SPAM
córka
Czy ktoś tak bardzo tęskni za Ojcem..? Jak ja!! Czy ktoś, tak z żalem
wspomina, że nigdy nie powróci wspólny nasz czas..Byłeś wyjątkowy Tatku
kochany..na wspomnienie..ciągle w oczach łzy...♡♡♡♡♡...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Życie tak szybko przemija.Czas się nie zatrzymuje.Pamięć nasza pozostaje a
serce ciągle czuje.Wspomnienia, choć bolesne towarzyszą na co dzień.
Światełko jaśniutkie od serca zapalam.✿
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Serce to cząstka człowieka..która zawsze tęskni,kocha i czeka..[*][*]
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku kochany..śpij, ja myślę o Tobie nieustannie...
Zgłoś SPAM
URSZULA
✿
PANIE KAZIMIERZU
Tęsknota - Ból - Cierpienie -
Pozostają Na Zawsze
✿•* ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ✿•*
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zmarłych wieczność dotąd trwa,póki pamięcią Im się płaci...smutny
rachunek nie zna dnia,by ktoś wieczności Swej nie utracił.My pamiętamy i
dlatego codzienne światełka Wam zapalamy.Spokojnego snu życzę
Zgłoś SPAM
A.O
Boże, Ojcze Wszechmogący, wierzymy że Twój Syn umarł i zmartwychwstał,
spraw łaskawie, aby mocą tej tajemnicy Twój sługa, który zasnął w
Chrystusie, przez Niego, dostąpił radości zmartwychwstania...
Zgłoś SPAM
(*)
Rodzimy się, żyjemy i umieramy...Żyjemy, i nie wiemy, co nas czeka na tym
świecie..Twoje doczesne życie..jest tylko pięknym wspomnieniem...❀◕ ‿
◕❀
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.