Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
566559
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
,,Śmierć rani ostrzem bardzo boleśnie, wspaniałych ludzi zabiera czasem ... ZA WCZEŚNIE ."
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jasniutkie światełko pamięci na ten mroźny dzień ...[*]....
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku kochany...codziennie razem ze mną budzi się tęsknota...wspomnienia...łzy...żaden czas tego nie zniszczy...(¯ԑ̮̑♦̮̑ɜ¯) Jesteś ze mną zawsze, bo w sercu moim ❤️(¯ԑ̮̑♦̮̑ɜ¯)❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
" Każdy kwiat zwiędnie, kiedy barwę zmienia, tylko jeden pozostanie, jest to kwiat wspomnienia.” ♨ Cichym szeptem serca mego posyłam jaśniutki Promyczek do Pana.♨
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
PAMIĘTAMY...[*]
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Słowa miłości, słowa nadziei zakryła ciemność, jest tylko ból i cierpienie...gdyby miłość i łzy umiały wskrzeszać Bylibyście wśród nas Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
((♥)) - ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA PANA P.KAZIMIERZU.
Zgłoś SPAM
((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Jedno jest pewne, piękny jest tamten Świat. Bez zmartwień i trosk, tam każdy człowieczy los. Widzimy tam Ciebie szczęśliwego...Twój uśmiech w naszych sercach na zawsze zostanie...[[*]][[*]]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Pana Kazimierza...
Zgłoś SPAM
(❤)
Byłeś posłusznym dzieckiem Boga..słuchałeś jego przykazań i nauk..I kiedy Cię zawołał.. posłusznie poszedłeś do niego...❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Śmierc nas rani bardzo boleśnie,zabierając nam naszych Bliskich...Mijają tygodnie,miesiące i lata,a ból i tęsknota za Wami,wciąż do nas powraca.Światełko z modlitwą dla Pana.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Jesteśmy śmiertelni tam, gdzie brak nam miłości; nieśmiertelni tam - gdzie kochamy. Światełko jaśniutkie otulone pamięcią mego serca dla Pana zapalam....❤️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Odpoczywaj spokojnie, śnij piękne sny..za życie Twoje, trud i łzy...My tę lampeczkę i pamięć ofiarujemy Ci...ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...najjaśniejsze promyczki pamięci na dzisiaj...PANA pamięci...
Zgłoś SPAM
córka
♥Tatku,mój kochany,uśmiechnięty,zawsze zadowolony..Byłeś..Teraz,serce tak tęskni do tych dni z Tobą..do naszych rozmów..Jesteś,w codziennym moim życiu,smucisz się razem ze mną,bo wiesz,jak tęsknię..♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●☼ ☼●♥♥♥●☼ ☼●♥♥♥●☼ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☼●♥♥♥●☼ ☼●♥♥♥●☼ ☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
URSZULA
i choć ich serca nie biją już i choć ich nie ma To cisza szepce że oni żyją nadal na serca mego dnie więc zasłucham się w ciszę może usłyszę znajomy głos. TWÓJ GŁOS PANIE KAZIMIERZU
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1985   1986   1987   ...   3046   3047    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012