◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ
Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕
•*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
,,Śmierć rani ostrzem bardzo boleśnie, wspaniałych ludzi zabiera czasem ...
ZA WCZEŚNIE ."
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jasniutkie światełko pamięci na ten mroźny dzień ...[*]....
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku kochany...codziennie razem ze mną budzi się
tęsknota...wspomnienia...łzy...żaden czas tego nie
zniszczy...(¯ԑ̮̑♦̮̑ɜ¯) Jesteś ze mną zawsze, bo w sercu moim
❤️(¯ԑ̮̑♦̮̑ɜ¯)❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
" Każdy kwiat zwiędnie, kiedy barwę zmienia, tylko jeden pozostanie,
jest to kwiat wspomnienia.” ♨ Cichym szeptem serca mego posyłam
jaśniutki Promyczek do Pana.♨
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
PAMIĘTAMY...[*]
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Słowa miłości, słowa nadziei zakryła ciemność, jest tylko ból i
cierpienie...gdyby miłość i łzy umiały wskrzeszać Bylibyście wśród nas
Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
((♥)) - ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA PANA P.KAZIMIERZU.
Zgłoś SPAM
((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Jedno jest pewne, piękny jest tamten Świat. Bez zmartwień i trosk, tam każdy
człowieczy los. Widzimy tam Ciebie szczęśliwego...Twój uśmiech w naszych
sercach na zawsze zostanie...[[*]][[*]]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Pana Kazimierza...
Zgłoś SPAM
(❤)
Byłeś posłusznym dzieckiem Boga..słuchałeś jego przykazań i nauk..I kiedy
Cię zawołał.. posłusznie poszedłeś do niego...❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Śmierc nas rani bardzo boleśnie,zabierając nam naszych Bliskich...Mijają
tygodnie,miesiące i lata,a ból i tęsknota za Wami,wciąż do nas
powraca.Światełko z modlitwą dla Pana.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Jesteśmy śmiertelni tam, gdzie brak nam miłości; nieśmiertelni tam - gdzie
kochamy. Światełko jaśniutkie otulone pamięcią mego serca dla Pana
zapalam....❤️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Odpoczywaj spokojnie, śnij piękne sny..za życie Twoje, trud i łzy...My tę
lampeczkę i pamięć ofiarujemy Ci...ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...najjaśniejsze promyczki pamięci na dzisiaj...PANA pamięci...
Zgłoś SPAM
córka
♥Tatku,mój kochany,uśmiechnięty,zawsze zadowolony..Byłeś..Teraz,serce tak
tęskni do tych dni z Tobą..do naszych rozmów..Jesteś,w codziennym moim
życiu,smucisz się razem ze mną,bo wiesz,jak tęsknię..♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●☼ ☼●♥♥♥●☼ ☼●♥♥♥●☼ ŚWIATEŁKO I
MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☼●♥♥♥●☼ ☼●♥♥♥●☼
☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
URSZULA
i choć ich serca nie biją już
i choć ich nie ma To cisza szepce
że oni żyją nadal na serca mego
dnie więc zasłucham się w ciszę
może usłyszę znajomy głos.
TWÓJ GŁOS PANIE KAZIMIERZU
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.