Czy córka może zapalać znicz na grobie swego ojca bez bólu cierpienia i
rozpaczy??!! I ta bezsilność co drąży od środka.. :( [*]
Zgłoś SPAM
córka
Boże, niech mój Tata śpi modlitwą moją i miłością ukojony. Niech żal
uparty nie wstrzymuje czasu..niech moje łzy Go nie ranią...do spotkania z
Tobą kochany Tato..♥
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
♥♥ światełko pamięci ♥♥
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Wy jesteście w innym,lepszym świecie bez trosk i cierpienia,my pozostaliśmy
tutaj. Kiedy dopełnimy kresu swojej ziemskiej misji dołączymy do
Was.❤️Światełka blask jaśniutki mojej Lampeczki posyłam.❤️
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
...najsmutniejsze są łzy wypłakane z tęsknoty i zakochane marzenia pośród
bezgwiezdnej nocy wspomnienia które zadają okropny ból...
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku dobranoc..Wiesz, że ten świat, już nie jest moim światem..bez Ciebie
kochany...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
[*].[*].[*]..ŚWIATEŁKA PAMIĘCI I MODLITWA DLA PANA P.KAZIMIERZU.
Zgłoś SPAM
(❤)
Bądź wola Twoja Panie, bądź wola..Niech Jego dusza zazna spokoju i ukojenia
w Twoich wiecznych ogrodach...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)♡
Zgłoś SPAM
A.O
Przemijają w rytmie niezmiennym lata, miesiące, tygodnie, dni, godziny. Bez
Ciebie tak zimno, ciemno, tak obco się zrobiło, jakby niczego wokół nigdy tu
nie było.Ból serca tylko został i wspomnienie..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Śmierć bolesny cios zadaje,kończy się życie,kończy się świat.Tylko
pustka,tylko żal w duszy zostaje.A w sercu wieczny
ślad.─═♦☀️♦═─ Jaśniutkie światełko pamięci zapalam,niech
zawsze płonie. ─═♦☀️♦═─
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Wszystko, co w nas najpiękniejsze i najlepsze Wam posyłamy, aby Wasze Dusze
czuły naszą miłość i posilone Dobrem trwały w szczęściu wiecznym ...
Zgłoś SPAM
(*)
"Ludzie, których kochasz są jak chmury. Są na Twoim niebie dłużej lub
krócej, ale nigdy na zawsze." Bądź wola Twoja Panie..daj Mu u siebie
pomieszkanie...<<*>>
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Tam w górze na wieczność jesteście ukołysani,Wasze Dusze pewnie fruwają
między nami...lecz w naszych sercach,nadal jesteście z nami.P.Kaziu,modlę
się za Pana i wierzę,że się kiedyś spotkamy w Niebie.
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
PAMIĘTAMY I ŚWIATEŁKO ZAPALAMY...[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
córka
Piątek..pamiętam, co przeżywałam w ten Twój ostatni piątek w życiu...Nic
się wtedy nie liczyło, tylko TY...Tak chciałam Tato, abyś żył!!Ale to był
koniec Twojego życia, i początek mojego smutku...
Zgłoś SPAM
córka
♥♥_Tatulku kochany...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
..✿..Nie zgaśnie Twej pamięci ślad, co połączył nas..Nigdy nie zetrze
jej nieubłagany czas. W innym Świecie, kiedyś...może spotkamy
się?..✿..Odpoczywaj w pokoju...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.