Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
566586
Zapalone ponad rok temu
(*)
Z każdym nowym dniem, nasza tęsknota i żal nie ginie... -wszystko powraca...wspomnień tyle, łzy i żal "tamtych" dni...♥♥
Zgłoś SPAM
A.O
◤•✫✫•◥...w głęboki spokój,w niebieską ciszę dusza się Twoja zanurza powoli... TAM, gdzie ludzkich głosów nie słychać, gdzie nic już nie boli....Kazimierzu ✫•◥ŚWIATEŁKO◤•✫✫•◥DLA◤•✫✫•◥CIEBIE◤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Światełko w mym sercu,pamięci i smutku codzienności...dla Pana zapalam,niech rozjaśnia Panu drogę ku Stwórcy.Spokojnego snu w tej cichej Krainie,gdzie nie ma smutku i łza nie płynie.(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(❤)
Pamiętajmy o Tych, którzy Rzekę Życia już przepłynęli..Nasz zapalony znicz, wyznacza Im szlak do portu naszych serc...❤
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
•*✿*• ŚWIATEŁKO WIECZNEJ PAMIĘCI •*✿*•
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Gdy odchodzą Ci których kochamy,samotność,bezsilność,ból przepełnia nasze serca ale żyjmy dalej,najlepiej jak potrafimy DLA TYCH KTÓRZY ODESZLI..
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Po latach, tęskni się tak samo...Nadal chce się usłyszeć Wasz głos, zobaczyć uśmiech.. Nadal, pamięta się ból i łzy, nadal w myślach jesteście WY…۩ ★¸¸.•´¨`★
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Życie jest stworzo­ne z dziesięciu ty­sięcy ra­dości i dziesięciu ty­sięcy smutków, a każde z nich to ka­mień na drodze pro­wadzącej do wie­czne­go spokoju.♨ Niedzielna Lampeczka od serca zapalona.♨
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️
Zgłoś SPAM
córcia
Tato kochany..Gdy patrzę na Twoje zdjęcie, uśmiech radosny..I wspominam nasze wspólne dni..Nie chce mi się wierzyć, że nie ma Ciebie już tak długo..Serce moje tęskni, oczy ronią łzy..❤❀ڿڰۣڿ.
Zgłoś SPAM
córcia
❤ Tatulku..Dlaczego muszę w tej pustce żyć? Bądź przy mnie...❤ Dobranoc Kazieczku...❤
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Z Waszym odejściem wszystko się zmieniło, cierpienie i smutek w jedność połączyło....tak bardzo tęsknimy Aniołki Nasze
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡° ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°
Zgłoś SPAM
(*)
Miłość nie zwyciężyła śmierci, bo ta pani jest zaborcza i przynosi ostateczne "wyroki"...Ale Twoje nowe życie, upływa teraz w szczęściu i Boskiej miłości...
Zgłoś SPAM
A.O
My wiemy, że Ty, Kazimierzu jesteś z nami...może w innej postaci..ale jesteś!! I zawsze będziesz w naszych sercach i pamięci..NIGDY o Tobie nie zapomnimy!!◥◣†◢◤Ku Twojej pamięci..◥◣†◢◤
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Istnieje taka cisza, której świat nie potrafi zakłócić. Jest taki odwieczny spokój, który można ocalić nosząc go w swym sercu... ..twego spokoju już nic nie zakłóci.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Panie Kazimierzu!Nie ma tu już Ciebie,lecz są Twej Córki wspomnienia,żywe ślady Twego istnienia.Światełko zapalam i z szeptem modlitwy..ślę do Pana Boga w Niebie,prosząc o rychłe dla Pana Zbawienie(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
______»(`❤´) »..PAMIĘTAM ___»(`❤´)»...KAŻDEGO DNIA _»(`❤´)»....PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wiara nam pozwoli pokonać trudności,przestaną boleć życia zawiłości...Gdy sił już zabraknie i ona umiera...Znajdziemy się na dnie,wesprze nas nadzieja...ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1982   1983   1984   ...   3046   3047    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012