Z każdym nowym dniem, nasza tęsknota i żal nie ginie... -wszystko
powraca...wspomnień tyle, łzy i żal "tamtych" dni...♥♥
Zgłoś SPAM
A.O
◤•✫✫•◥...w głęboki spokój,w niebieską ciszę
dusza się Twoja zanurza powoli...
TAM, gdzie ludzkich głosów nie słychać,
gdzie nic już nie boli....Kazimierzu
✫•◥ŚWIATEŁKO◤•✫✫•◥DLA◤•✫✫•◥CIEBIE◤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Światełko w mym sercu,pamięci i smutku codzienności...dla Pana
zapalam,niech rozjaśnia Panu drogę ku Stwórcy.Spokojnego snu w tej cichej
Krainie,gdzie nie ma smutku i łza nie płynie.(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(❤)
Pamiętajmy o Tych, którzy Rzekę Życia już przepłynęli..Nasz zapalony
znicz, wyznacza Im szlak do portu naszych serc...❤
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
•*✿*• ŚWIATEŁKO WIECZNEJ PAMIĘCI •*✿*•
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Gdy odchodzą Ci których kochamy,samotność,bezsilność,ból przepełnia
nasze serca ale żyjmy dalej,najlepiej jak potrafimy DLA TYCH KTÓRZY ODESZLI..
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Po latach, tęskni się tak samo...Nadal chce się usłyszeć Wasz głos,
zobaczyć uśmiech.. Nadal, pamięta się ból i łzy, nadal w myślach
jesteście WY…۩ ★¸¸.•´¨`★
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Życie jest stworzone z dziesięciu tysięcy radości i dziesięciu
tysięcy smutków, a każde z nich to kamień na drodze prowadzącej do
wiecznego spokoju.♨ Niedzielna Lampeczka od serca zapalona.♨
Tato kochany..Gdy patrzę na Twoje zdjęcie, uśmiech radosny..I wspominam nasze
wspólne dni..Nie chce mi się wierzyć, że nie ma Ciebie już tak
długo..Serce moje tęskni, oczy ronią łzy..❤❀ڿڰۣڿ.
Zgłoś SPAM
córcia
❤ Tatulku..Dlaczego muszę w tej pustce żyć? Bądź przy mnie...❤ Dobranoc
Kazieczku...❤
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Z Waszym odejściem wszystko się zmieniło, cierpienie i smutek w jedność
połączyło....tak bardzo tęsknimy Aniołki Nasze
Miłość nie zwyciężyła śmierci, bo ta pani jest zaborcza i przynosi
ostateczne "wyroki"...Ale Twoje nowe życie, upływa teraz w
szczęściu i Boskiej miłości...
Zgłoś SPAM
A.O
My wiemy, że Ty, Kazimierzu jesteś z nami...może w innej postaci..ale
jesteś!! I zawsze będziesz w naszych sercach i pamięci..NIGDY o Tobie nie
zapomnimy!!◥◣†◢◤Ku Twojej pamięci..◥◣†◢◤
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Istnieje taka cisza, której świat nie potrafi zakłócić. Jest taki odwieczny
spokój, który można ocalić nosząc go w swym sercu... ..twego spokoju już
nic nie zakłóci.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Panie Kazimierzu!Nie ma tu już Ciebie,lecz są Twej Córki wspomnienia,żywe
ślady Twego istnienia.Światełko zapalam i z szeptem modlitwy..ślę do Pana
Boga w Niebie,prosząc o rychłe dla Pana Zbawienie(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
______»(`❤´) »..PAMIĘTAM
___»(`❤´)»...KAŻDEGO DNIA
_»(`❤´)»....PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wiara nam pozwoli pokonać trudności,przestaną boleć życia zawiłości...Gdy
sił już zabraknie i ona umiera...Znajdziemy się na dnie,wesprze nas
nadzieja...ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.