ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
,,Wszyscy Ci, których dotknie miłość stają się nieśmiertelni.''
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
światełko naszej pamięci ...[*] i dla Pani Marianny, bo nie ma epitafium.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
nie możemy wejść na stronę Pani Marianny więc tu zapalamy światełko
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Każda chwila bez Was rani serca ostrym cierniem rozpaczy...spotkać Was w
Jaśniejącej Zorzy Lepszego Świata...być razem na zawsze Ukochani...
Zgłoś SPAM
córka
Śpij spokojnie Tatulku...dobranoc
Zgłoś SPAM
URSZULA
•♥•PANIE KAZIMIERZU•♥•ŚWIATEŁKO ZAPALAM I MODLITWĘ
ZOSTAWIAM•♥•
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
[*].[*].[*]...ŚWIATEŁKA PAMIĘCI I MODLITWA DLA PANA P.KAZIMIERZU.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(*)
Nasze myśli tam gdzie Wy...Nasze serca pełne Was...Tylko maleńki płomyk
nadziei się tli, że spotkamy jeszcze Was...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba odświeżać wspomnienia,by w
chwilach trudnych upajać się nimi...jak wodą w chwilach silnego
pragnienia.Światełko mej pamięci i modlitwę dla Pana zostawiam.(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Ile w tym życiu szczęścia jest?
To tylko garstka mała.
A ile smutku jest?
To wielki ocean naszych łez..¸¸.•¨¯`•♥. Odpoczywaj w
pokoju...¸¸.•¨¯`•♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☾●✽●☽ (▒ ❤ ▒)☾●✽●☽ Światełko i modlitwę
zostawiamy☾●✽●☽(▒ ❤ ▒)☾●✽●☽
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Przyszedł dziś do mnie smutek,otulił mnie jak płaszcz
żałobny,ciemny.I szeptał do mego ucha słowa ironią przybrane że
już mnie nie opuści,na zawsze ze mną zostanie"ஐ Jaśniutkie
światełko.๑ஐ
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Kazimierzu niech pan da Ci pokój w wieczności
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Prosiłem Boga o zdrowie, On dał mi chorobę..Prosiłem, o
życie..przyszła śmierć." Boże, teraz u Ciebie jest w raju ogrodach,
daj Mu wieczne szczęście, bo wart był tego...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci"
W. Szymborska. Poniedziałkowe promyczki pamięci...PANA pamięci PANIE
KAZIMIERZU ...[*]...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
SĄ LUDZIE, KTÓRYCH SIĘ NIE ZAPOMINA... BĘDĄ ŻYĆ WIECZNIE W NASZYCH
SERCACH...
Zgłoś SPAM
córka
Tatku kochany..**❤️**Ból rozstania już na zawsze ze mną zostanie, będę
ze łzami wspominała miniony, wspólny czas, bo jak nie płakać, kiedy
wszystkiego tak żal..**❤️**
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Utulone snem wieczystym spoczywają tu w ciszy serca z serc wyrwane, w których
na zawsze ból zostanie...światełko pamięci(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.