.*♥*. PANIE KAZIMIERZU .*♥*...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA PANA.
Zgłoś SPAM
(❤)
Tyle radości może dać jedna chwila,inna zniszczy nagle coś trwałego,i
pogrąży na zawsze w monotonii dnia szarego.Bez Ciebie, życie to tylko pusta
wędrówka bez nadziei i wiary na polepszenie jutra((❤))
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Wszystko ma swój początek i koniec.
Twoje życie długie, ofiarowane Ci przez naszego Pana..skończyło się.
Teraz będziesz żył, nowym życiem, już wiecznie...
W szczęściu..[[♥ ]].
Zgłoś SPAM
URSZULA
Spoglądam w niebo i zadaję pytanie
Dlaczego zabierasz dobrych ludzi PANIE?.
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
•❤•
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Oni nie odeszli,Oni są wciąż z nami,głęboko w naszych sercach
schowani...póki żyjemy,Oni są wokół,lecz poza zasięgiem naszego
wzroku.Zapaloną lampeczkę mej pamięci z modlitwą,ślę Panu do Nieba(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Pan mówi:"Ja jestem światłością świata,kto idzie za mną, będzie
miał światło życia". Chwalmy więc potęgę Tego, który nas wezwał z
ciemności, do swojego przedziwnego światła..░(*)░ Pokój Twej duszy.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
córka
Tato, nowy dzień, a tęsknota taka sama..Chciałabym przytulić Cię,
porozmawiać..Jak trudne to życie, gdy bliskiej osoby brak, tylko smutek,
żal...❤️ Wczoraj u Was z serduszkiem❤️
Zgłoś SPAM
Dobranoc kochany Tato...❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Dzisiaj nad mogiłą Twoja się pochyliliśmy..z modlitwą i zniczem
pospieszyliśmy...Śpij spokojnie w tym wiecznym świecie...
Zgłoś SPAM
A.O
Często,po drodze cierniowej stąpałeś przez życie,nie zaznawszy za wiele
uroku..Żegnaj na wieki, żegnaj..Odpoczywaj w spokoju..Po troskach licznych
bólu i cierpieniu...
Zgłoś SPAM
(❤)
Każdy nowy dzień, to zmaganie się z życiem, z żalem,
tęsknotą..Ale,wszystko przeminie, jak rwąca rzeka, i nikt nie wie, co go za
chwilę czeka...
Dzisiaj, kolejna miesięcznica i wspomnienia powracają..Tak ciężko się
uśmiechać..pozostała tylko nadzieja..na spotkanie w lepszym
świecie..ڰۣڿ♥ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Ci,którzy tu zostali,niech nie płaczą bez końca,niech optymistycznie
spojrzą w stronę słońca i pamiętają,że Bóg Miłosierny o Nich zadbał i
nasi Bliscy,jeśli zasłużyli...swe miejsce w Niebie mają(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...♥♥♥...Walentynkowe serduszka pamięci dla pana, Panie KAZIMIERZU w ten
kolejny smutny czternasty...♥♥♥...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Mimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika,
zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze
wspomnienie.✰★ Promyczek otulony pamięcią moją posyłam..✰★
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.