Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
566666
Zapalone ponad rok temu
rodzice Michała Ruta
*♥* JESTEŚ W KAŻDEJ MINUCIE NASZEGO ŻYCIA - NA ZAWSZE *♥*.....Światełko Pamięci dla Pana p.Kazimierzu.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia to jedyne co pozostało... wspomnienia słów, co szczęście dają... wspomnienia są piękne, bo nigdy nie gasną... wspomnienia są trwałe i nigdy nie zasną...
Zgłoś SPAM
(❤)
Każdy ma zapisana swoja drogę życia..gdy ona się kończy, wtedy zaczyna się nowa droga, droga wiecznego życia...
Zgłoś SPAM
(*)
Ktoś odszedł, cicho zniknął..Pozostawiając drżenie rąk; Pozostawiając tęsknotę; Jeszcze łzy smutne...I nie przebrzmiały wciąż jeszcze żal, bo nic już nie powtórzy się.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Najlepsi z nas,zawsze odchodzą pierwsi...będą TAM na nas cierpliwie czekali,jak długo będzie trzeba.Spokojnego snu.Zostawiam Panu mą modlitwę i zapalony płomyczek pamięci.((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Odchodzimy w ciszy w przeszłość zapomnienia...kto nas wspomni? Módlmy się, by ten ślad mówił o nas: to był ktoś,to był prawdziwy człowiek,bo tak naprawdę liczy się tylko pamięć...[*]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Bóg sprawiedliwy nagrodzi Twą dobroć
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
światełka za dnia mojej nieobecności. ( pogrzeb )
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
...Boże, tak żal...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Jest taki ból,którego nic nie ukoi.Jest taki strach, którego nic nie pokona.Jest taki żal,który nigdy nie zniknie i tęsknota,która już na zawsze zostanie.ღ Światełko od serca dla Pana.ღ
Zgłoś SPAM
córka
Ciebie wzięła, Tato drogi, w swe objęcia ziemia.. Ja zostałam tutaj sama wśród łez i westchnienia.. Ni pomocy, ani rady—cały świat mi cudzy! Kiedy Bóg wszechmocny ze snu Cię obudzi?♥╣ Kochany mój╠♥
Zgłoś SPAM
URSZULA
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIECI
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Bliskie Daniela
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜Nie ma już Ciebie P.Kazimierzu na ziemi.Wędrówkę swoją ukończyłeś.Zostawiłeś serca goryczą przepełnione...[*] ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech otula Was ciepło pięknych chwil, niech Wasze życie niebiańskie mieni się kolorami szczęścia, niech otacza Was ciepło i piękno Anielskich serc Ukochani
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Serca Wasze wędrują z nami po krętych ścieżkach losu, wciąż czujemy Waszą obecność, zapomnieć Was nie sposób...
Zgłoś SPAM
A.O
To samo niebo nad nimi, ten sam świt i mrok. Dzień dłuższy, miesiąc, za miesiącem mija...znak ciągłego przemijania..Tylko w sercu, coraz więcej smutku i pustki, i tęsknoty..((♥))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Wspomnienia,jeszcze bardziej naszą tęsknotę za Wami wzmagają,ponieważ powracając...nie dają spokoju,jedynie żal,ból i łzy.Spokojnego snu p.Kazimierzu.Jaśniutkie światełko...do Pana ślę((*))
Zgłoś SPAM
(*)
Przemijamy...Mijają lata znacząc swój ślad, i pory roku się zmieniają..one tak, jak wszystko na świecie, biegną zbyt szybko, przemijają...[*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1977   1978   1979   ...   3046   3047    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012