Wszystkie wspomnienia przechowujemy w specjalnym
"pamiętniku"...SERCU...Zapisane są tam, na całe nasze ziemskie
życie...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Boże! Wspomóż p.Kazimierza Swą wielką miłością i otocz Go Swoim
Miłosierdziem...dając Mu Zbawienie.Światełko i modlitwa...dla Pana.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Są chwile w życiu człowieka,
do których myśl codziennie ucieka...
Godziny, które tkwić będą w nas,
i wspomnienia, które będą wiecznie trwać...¤ۣۜ♥ ¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ♥
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światłość wiekuista niech Ci świeci
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Żal że się za mało kochało że się myślało o sobie, że się już
nie zdążyło, że było za późno wszystko już potem za mało, choćby się
łzy wypłakało nagie niepewne”Jan Twardowski.Jaśniutka Lampeczka.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Był, pomagał Ci kiedy, Twój świat runął, gdy wszyscy odeszli...a On był.
I zgasł, tak cichutko...Pozostawił w sercu smutek i zal bez końca...))* ((
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona MieczysławaChmielewskiego
Są takie chwile urocze i cudne, a każda z tych chwil zbyt krótko trwa.
Przemija jak echa złudne, a w sercu smutek a w sercu żal..[*]..
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Nasz świat bez Was traci sens, nasze życie wciąż jest pełne łez ♥.♥
Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Z tęsknotą patrzymy w niebo gwiaździste, w szafir niezgłębionych
firmamentów, tam do Was, rwą się nasze serca....Ukochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
(❤)
Czy istnieje ten "lepszy świat"? Powiedz nam...Bo my, szykujemy się
na spotkanie, tylko, czy tak się stanie? Powiedz nam...Odpoczywaj w pokoju
wiecznym...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Bóg Cię p.Kaziu powołał do swej Krainy,mimo łez i bólu całej Twej
Rodziny..lecz wieczność nie zamknęła przed nami swej bramy...nadejdzie
chwila,że się wszyscy TAM kiedyś spotkamy.Światełko dla Pana(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Całe nasze życie, to jak film..główną rolę w nim gramy..I tylko od nas
zależy, jak będziemy wspominani..Nasza tęsknota powraca z coraz większą
siłą, gdy wspominamy nasz wspólny czas...= ♦✿♦ = żal...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(*)
Gdy życie się kończy..Pan Bóg wzywa do siebie..Aby Twa dusza już
szczęśliwa, na zawsze była w niebie...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Myśleliśmy, że Twoja śmierć była stratą i zniszczeniem, bólem nie do
wytrzymania...Teraz zaczynamy odkrywać, że Twoje życie, było darem
największym i dziękujemy Bogu za nie... ((*))
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
światełka za dni mojej nieobecności.( pogrzeb )
Zgłoś SPAM
URSZULA
✿
ZAPALAM ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI Z MODLITWĄ...
✿
Jutro idę do szpitala na badania dlatego zapalam światełka na kolejne dni
........ jak wrócę to zapale nową lampkę pamięci
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.