"Nie szukać zrozumienia, ale rozumieć...
Nie szukać miłości, a kochać...
Dając - otrzymywać...
Umierając - rodzić się do życia wiecznego..."◊★◊
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Nadzieja... to siła skrzydeł która potrafi nieść nas poprzez mroki To
czasem wszystko, co daje nam życie choć trudno jest nam się z tym pogodzić.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć oddzielają nas od Was granice nieskończone, sercem i myślami jesteśmy
blisko...
Zgłoś SPAM
A.O
ڿڰۣ—☸ڿڰۣNad mogiłą Twoją staniemy w ciszy i zadumie..pomyślimy,
jak nieprzewidywalne jest życie..Łzę uronimy skrycie, bo zawsze, jest żal
życia...ڿڰۣ—☸ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Oni nie odeszli,Oni są nadal z nami...głęboko w naszych sercach
schowani.Póki żyjemy są wszędzie wokół,lecz poza zasięgiem naszego
wzroku.P.Kazimierzu,dla Pana zapalam światełko i do Nieba ślę.(*)
Zgłoś SPAM
córka
Wiesz Tatulku, że sypie się wszystko..Bez Ciebie jest mrok w duszy mej..Bez
Ciebie, wszystko jest źle..Serce płacze za Tobą, chyba nigdy nie uspokoi
się..!!.❤
Zgłoś SPAM
(*)
Odpoczywaj spokojnie na zielonych pastwiskach u naszego Pana...On, da Ci
szczęście...i nigdy nie zawiedzie, bo jest Twoim Ojcem wiecznym.((ღ))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zapłakane deszczem świateko pamięci na dzisiaj i za dni mojej
nieobecności...PANA pamięci...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Bez Ciebie gaśnie każda nasza radość,słońce nie ma blasku,ptaki już
tak pięknie nie śpiewają,kwiaty straciły swe piękno i zapach.Wszystko jest
bezsensowną stratą." Lampeczki blask jaśniutki posyłam
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nasze serca, jak ptaki..lecą do Was, kochani tęsknotą każdego dnia...Nie
potrafią zapomnieć.(❤)...
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Dłoniom daleko, sercu zawsze blisko...[*]
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Ślady na piasku znikają, ślady w sercu pozostają na zawsze.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdybyśmy mogli sięgnąć po gwiazdki na niebie,złapać jeden promyk
słońca,chwycić wiatru lekki powiew...gdybyśmy mogli...uwierzcie nam...
zrobilibyśmy taki anielski bukiet dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nie sposób wyrazić słowami uczuć,które narastają w nas wraz z czasem
upływającym od Waszego odejścia.Rozdarcie pomiędzy dwa światy,wzmagająca
się tęsknota,bezsilność i brak nadziei.♥. PANIE KAZIMIERZU
Zgłoś SPAM
(❤)
Zapalone światełko na mogile przeznaczenia..daje, nam śmiertelnym..powód do
zadumy...nad ulotnością życie...Śpij snem spokojnym...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.