Bardzo za Wami p.Kaziu tęsknimy...dlatego zapalamy Wam codzienną lampeczkę
naszej pamięci i się do Pana Boga...gorąco w Waszej intencji
modlimy.Spokojnego snu wiecznego.((*))
Zgłoś SPAM
(*)
Przyjmij nasze modlitwy najjaśniejszy Panie..za duszę Kazimierza. On już
zakończył swoją ziemską wędrówkę..teraz z pokorą idzie do
Ciebie...Chciałby pewnie, być w Niebie...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Tylko nadzieja jest tym, co chroni nas przed zupełnym zwątpieniem w życie...
wciaż jest w każdym z nas...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NA DZISIAJ...[*]...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
..najsmutniejsze są łzy wypłakane z tęsknoty i zakochane marzenia pośród
bezgwiezdnej nocy wspomnienia które zadają okropny ból...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
W domu Ojca nie ma łez ni śmierci,odpoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Pozostały wspomnienia tamtych, szczęśliwych lat..Nic już nie zatrzyma
pędzącego czasu..niedługo w niepamięć odejdą wszystkie nasze
dni..Spoczniemy na wieki, tak, jak TY...ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewkiego
Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień...[*][*]
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć tak daleko od siebie,że ani Was dotknąć,ani uścisnąć, to sercem i
myślą zawsze przy Was jesteśmy, śpijcie spokojnie Kochani
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI; - Światełko z modlitwą dla Pana
p.Kazimierzu.
,,ISTNIEJEMY,PÓKI KTOŚ O NAS PAMIĘTA..." PANIE KAZIMIERZU...
Zgłoś SPAM
A.O
Po długiej życiowej podróży..zapukała Jego dusza do bram Nieba..Przyjmij
Boże duszę Kazimierza do siebie..Bo wart był tego..Był dobrym
człowiekiem!❤️
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutne światełko pamięci w ten czwartek...tłusty czwartek...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kaziu!Do snu wiecznego ukołysały Was Anioły...lecz One nie wiedzą,jak
bardzo za Wami tęsknimy i jak Wasze odejście nas boli.Światełko z
modlitwą...dla Pana.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Serce to cząstka człowieka..która zawsze tęskni..kocha i czeka.”
Światełko jaśniutkie Panu zostawiam.♡ ☀️ ♡
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
___»(`❤´)»...ŚWIATEŁKO
_»(`❤´)»....PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Byliście ,jesteście i będziecie jedyni,najukochańsi,niezastąpieni i
najważniejsi - tak bardzo Was brak!(*)
Zgłoś SPAM
(*)
Życie, to tylko chwil kilka..przez Boga nam ofiarowanych..Wykorzystać trzeba
je dobrze, bo gdy odejdziemy..to, pięknym wspomnieniem będziemy...(¯`♥´¯)
`
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.