Chociaż wiemy,że tamte radosne lata,kiedy byliśmy wszyscy razem uschły
niczym niepodlewany kwiat,to wciąż nie możemy się z tym pogodzić,nie
możemy zapomnieć i cicho łkamy.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Jesteś pierwszą myślą,kiedy się budzę....i ostatnią gdy
zasypiam;..♥..Światełko i modlitwa dla Pana p.Kazimierzu.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
A.O
"Samo czekanie jest nadzieją. Czekam, a więc mam nadzieję. Gorzki
smak nadziei." Anna Kamieńska.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Czasem cicho Ktoś odchodzi i świat ciemnym nam się zdaje,naprawdę jednak tu
pozostaje...w naszym sercu,myślach i marzeniach,jest wciąż obok i żyje we
wspomnieniach.Światełko dla Pana zapalam(*)
Zgłoś SPAM
(*)
Dla Ciebie nasza pamięć, modlitwa..Bo nie można zapomnieć o duszy Twej..Ona
odeszła do Pana..Pozostały wspomnienia...a a nam tak źle, tak źle...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
" Bóg nie potrzebuje naszych dzieł, lecz jedynie naszej
miłości".Św. Teresa z Avila ✿ Dla Pana Kazimierza...Jaśniutkie
światełko zapalam, niech zawsze płonie ...✿
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Żal nasz bezmierny , cicha łza się sączy , ucichnie wtedy , kiedy Bóg nas
złączy..
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Dobry Jezu, a nasz Panie daj Kazimierzowi wieczne spoczywanie...❤️ O to
modlimy się, każdego dnia, niech Jego dusza będzie w wieczności
szczęśliwa...❤️
Zgłoś SPAM
córka
♥ Tęsknię kochany Tatku, ciągle jest smutek w sercu moim...♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Bez Was nasze życie pękło na drobne kawałki,to ból myśli,mrok duszy i
cierpienie…zapadła cisza z zgiełku świata...(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Moja pamięć i światełko. Odpoczywaj w spokoju Panie Kazimierzu.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zajmijcie Swoje miejsca wśród gwiazd i niech Wasze gwiazdy świecą jaśniej,
abyśmy wiedzieli, że Wy tam Jesteście....Panie Kazimierzu
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜PAMIĘTAMY˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Kończy się życie.
tylko pustka
tylko żal w duszy zostaje
a w sercu wieczny ślad.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Serca nasze nieutulone w żalu nigdy tęsknić nie przestaną, krwawić
będą aż kres naszej drogi nadejdzie.” ◆═◇◆◇◆ PANA PAMIĘCI
ŚWIATEŁKO DROGI P.KAZIMIERZU ◆◇◆◇═◆
Zgłoś SPAM
(❤)
Odszedłeś już do wieczności..Gdzie dusze szczęśliwe
przebywają...Pozostawiłeś ślady pamięci swojej w naszych
sercach...((*❤*))
Zgłoś SPAM
A.O
Tęsknota skrzydła rozpościera z każdym dniem od nowa...Tak trudno żyć, gdy
Ciebie nie ma przy nas..Pozostała tylko nadzieja, że spotkamy się w tym
lepszym ze światów...♥ R.I.P.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.