Trudno się śmiać , gdy serce szlocha. Lecz jeszcze trudniej powiedzieć
żegnaj gdy się kocha.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Pozostała pamięć o Was, pamięć, co nie więdnie jak kwiat, pamięć
trwalsza niż kamień... Jest też tęsknota i żal, co serca
ściska...((♥))Światełko pamięci z modlitwą...((♥))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Żal za stratą tego,cośmy kochali, jest jeszcze szczęściem w porównaniu
z koniecznością życia wśród tego, co nienawidzimy.” Jean de La Bruyere
_♥_Teraz i na zawsze Światełko mej pamięci ..._♥_
Zgłoś SPAM
córka
Nie każdemu jest dane mieć takiego Tatę,jak ja miałam.Byłeś do końca
młody,pomimo wieku, pomagałeś w troskach,rozśmieszałeś,gdy było
smutno..Kochałeś mnie nad życie.Tak, jak, ja Ciebie
Tato.✬(¯`ღ♥ღ´¯)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
URSZULA
9
Panie Kazimierzu zapalam NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
_|♥|_....ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI DLA PANA P.KAZIMIERZU.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutno mija czas, bo nie ma Was wśród nas, nastał czas żalu i smutnej
goryczy... Boże czy słyszysz?
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
W tęsknocie jest siła, która każe szukać - tego, co pragnie serce i tego,
co pragnie dusza.
Zgłoś SPAM
A.O
Wieczność nas wzywa..wieczność nieskończona..Wszyscy pójdziemy w jej
ramiona...Ty już Kazimierzu poszedłeś, nas to też nie minie...spotkamy się
może w tej wiecznej krainie? [[❤]]Śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci na dzisiaj ....[*]....
Zgłoś SPAM
(❤)
Naszą pamięcią i tęsknotą otulamy naszych bliskich, którzy odeszli od
ziemskiego mroku do wiecznej światłości...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!"Niech Cię Pan błogosławi i strzeże,niech Cię obdarzy
Swą łaską i pokojem.Niech zwróci ku Tobie Swe oblicze...dając Ci wieczne
Zbawienie w Niebie."Światełko z modlitwą zostawiam(*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
ღ ♡ ღ Światełko Panu zapalam, bo tylko to mogę dla Pana zrobić..
ღ ♡ ღ
Zgłoś SPAM
ku pamięci
✿ ✿ Jesteś i będziesz zawsze w naszych wspomnieniach...W naszych sercach
na zawsze masz miejsce..Bo tyle człowieka, ile pamięci po nim..✿ ✿
Tatulku kochany..Choć tak daleko dziś jesteś ode mnie - wciąż blisko - i
żadna chwila z Tobą, nie odejdzie w zapomnienie..Tulę wspomnienia o Tobie w
sercu moim...(♥♥)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.