Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
566762
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
IMIENINOWE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
[[*]]
Zgłoś SPAM
A.O
*♥* ✬ *♥*❤ Gdy ci zabiera kogoś kochanego los, w smutku pozostaje serce twe..Bo nie ma już radości, poszła w kąt, został żal, tęsknota, pusty dom. W Dniu Imienin... ✬ *♥* ✬ ❤
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU PAMIĘTAM ⊰♥⊱ Jesteś tęsknotą oczu we łzach. Na zawsze pozostaniesz w sercu mym.⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
smutne światełko imieninowe p.Kazimierzu
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko milczenie, pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc.
Zgłoś SPAM
(*)
Jeżeli ktoś, pomimo swojego bólu..rozumie ból innych..jest dobrym człowiekiem..Czas nie liczy długości życia..czas, jest jednakowy dla wszystkich, jest wiecznością.❄️❄️ Imieninowe światełko❄️❄️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Dzisiaj, imieninowa Lampeczka z modlitwą...♥
Zgłoś SPAM
(( ♥ ))
W Dniu Imienin...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Imieninowa Lampeczka dla Pana z glebi serca mego,drogi Panie Kazimierzu..Wieczny Odpoczynek racz mu dac Panie...❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko naszej miłości[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
█ ✿⋞♡⋟✿ █ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci █ ✿⋞♡⋟✿ █
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie da się tak po prostu zaszyć rany, która pozostaje w naszych sercach..tak długo, aż nie pogodzimy się z Tym, czego nie da się zmienić...ale, czy to możliwe będzie kiedykolwiek?..pogodzić się? nigdy
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)♡
Zgłoś SPAM
ku pamięci (*)
Zgłoś SPAM
(*)
Bądź światełkiem w mroku dni i ciemności nocy...Wskaż nam drogę do siebie, abyśmy nie zabłądzili idąc do Ciebie...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.♥. PANIE KAZIMIERZU .♥. Światełko z modlitwą dla Pana.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie widzą Ciebie moje oczy,nie słyszą Ciebie moje uszy,a jesteś światłem w mroku,a jesteś śpiewem w mojej duszy…((**))...(*). ..
Zgłoś SPAM
A.O
Przyszedł dzień smutny..odszedłeś do Boga, a w naszych sercach został smutek i trwoga.. Niech Cię Pan z Niebios przytuli dzisiaj i od nas..Niech Ci da odpoczynek błogi..bo wstąpiłeś w Jego progi..[*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1968   1969   1970   ...   3046   3047    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012