*♥* ✬ *♥*❤
Gdy ci zabiera kogoś kochanego los, w smutku pozostaje serce twe..Bo nie ma
już radości, poszła w kąt, został żal, tęsknota, pusty dom. W Dniu
Imienin...
✬ *♥* ✬ ❤
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU PAMIĘTAM ⊰♥⊱ Jesteś tęsknotą oczu we łzach.
Na zawsze pozostaniesz w sercu mym.⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
smutne światełko imieninowe p.Kazimierzu
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko
milczenie, pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc.
Zgłoś SPAM
(*)
Jeżeli ktoś, pomimo swojego bólu..rozumie ból innych..jest dobrym
człowiekiem..Czas nie liczy długości życia..czas, jest jednakowy dla
wszystkich, jest wiecznością.❄️❄️ Imieninowe światełko❄️❄️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Dzisiaj, imieninowa Lampeczka z modlitwą...♥
Zgłoś SPAM
(( ♥ ))
W Dniu Imienin...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Imieninowa Lampeczka dla Pana z glebi serca mego,drogi Panie Kazimierzu..Wieczny
Odpoczynek racz mu dac Panie...❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko
naszej miłości[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
█ ✿⋞♡⋟✿ █ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej
nieustannej pamięci █ ✿⋞♡⋟✿ █
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie da się tak po prostu zaszyć rany, która pozostaje w naszych sercach..tak
długo, aż nie pogodzimy się z Tym, czego nie da się zmienić...ale, czy to
możliwe będzie kiedykolwiek?..pogodzić się? nigdy
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)♡
Zgłoś SPAM
ku pamięci (*)
Zgłoś SPAM
(*)
Bądź światełkiem w mroku dni i ciemności nocy...Wskaż nam drogę do
siebie, abyśmy nie zabłądzili idąc do Ciebie...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.♥. PANIE KAZIMIERZU .♥. Światełko z modlitwą dla Pana.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie widzą Ciebie moje oczy,nie słyszą Ciebie moje uszy,a jesteś światłem w
mroku,a jesteś śpiewem w mojej duszy…((**))...(*). ..
Zgłoś SPAM
A.O
Przyszedł dzień smutny..odszedłeś do Boga, a w naszych sercach został
smutek i trwoga..
Niech Cię Pan z Niebios przytuli dzisiaj i od nas..Niech Ci da odpoczynek
błogi..bo wstąpiłeś w Jego progi..[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.