Ci,którzy żyją nadzieją,widzą dalej.Ci,co żyją miłością,widzą
głębiej.Ci,co żyją wiarą,widzą wszystko w innym świetle.Zapalam znicz
pamięci.Śpij w spokoju Panie Kazimierzu.♡❤️♡
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Codziennie myślimy o naszych bliskich, którzy odeszli do lepszego
świata...Nie zabrali z sobą nic, zostawili po sobie dobrą pamięć...Pokój
na wieki dla Duszy Twojej...❤️..❤️
Zgłoś SPAM
Urszula
❤•¸.•´PANIE KAZIMIERZU - PAMIĘTAM`•.,¸•❤• Gdzie jest ten most
łączący dwa światy by można Was było zobaczyć, choć na chwilę...
•❤•¸.•
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Jedna łza a w niej smutki, wspomnienia, tysiące myśli....... Światełko
pamięci
Zgłoś SPAM
córka
Tato mój kochany..Jak byłeś ze mną, pomimo trosk, jakoś łatwiej mi
było..A teraz smutek, pustka i łzy..A w myślach ciągle
TY..tęsknię..♥(`★´)♥...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Są serca w których pozostaniecie na zawsze...światełka pamięci wraz z
modlitwą...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀ Modlitwy szept i
światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀
Zgłoś SPAM
A.O
O tych, którzy nas szczęściem przez swe istnienie w życiu obdarzyli, nie
mówmy z rozpaczą, że od nas odeszli, ale z wdzięcznością: oni tu
byli!.Kazimierzu..Światełko niedzielne niech się tli...(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Tadzia W
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
♥ڿڰۣڿ PAMIĘTAM KAŻDEGO DNIA ♥ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
(❤)
Wspomnienia..najpiękniejsze obrazy naszych wspólnych dni..w sercu
przechowujemy, bo gdy nam bardzo tęskno i smutno..do nich, często ze łzami
sięgamy...[[[*]]]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutne niedzielne światełko dla Pana Kazimierza...
Zgłoś SPAM
(*)
Jakoś dziwnie w sercu dzisiaj. Smutki powróciły...Opuściły zasłonę na
radość. Tęsknota duszę spowiła..Wspomnienia..Zatapiają myśli w
udręce..Oczy pieką od łez...
Zgłoś SPAM
córka
Jeszcze raz Tato popatrzeć w Twoje kochane oczy..Jeszcze raz przytulić
Ciebie..Tak bardzo tęsknię...Życie bez Ciebie, to nicość...Niedzielne
światełko z miłością.. ۩♣ஞ
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Codziennie zapalam w zniczu,płomyczek pamięci dla Ciebie i z
szeptem modlitwy...posyłam na Twą chmurkę na Niebie.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Tęsknotę mamy za tym co minione i smutek za tym co nie byłoi rozpacz za tym
co bezpowrotnie stracone i pustkę w sercu bo wszystko się już
skończyło.❤️ Światełko od serca zapalone Panu zostawiam ❤️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Chrystus..On jest światłem i wyzwaniem, On jest pojednaniem. Jemu wieczność
zawdzięczamy...Niech Twoja dusza Kazimierzu, będzie przez Najwyższego
zbawiona...$$((*))$$
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
,,Śmierć rani ostrzem bardzo boleśnie, wspaniałych ludzi zabiera czasem ...
ZA WCZEŚNIE ."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.