Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
566776
Zapalone ponad rok temu
Urszula
PANIE KAZIMIERZU Pod powiekami łez brakuje, Tęsknota dręczy, wszystko smuci, W sercu Twój obraz się maluje, Kto nas bez CIEBIE żyć nauczy”
Zgłoś SPAM
(*)
Ty, Kazimierzu będziesz dziś i zawsze,tylko miejsca Ci zmieniło życie...Bliscy, spotkają Ciebie zawsze patrząc w kierunku nieba...[[*]]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie dbamy... ♥ ..:"(!..Kochamy..Tęsknimy..Pamiętamy..!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zmarłych wieczność dotąd trwa,póki pamięcią Im się płaci...smutny rachunek,nie zna jednak dnia,by ktoś wieczności swej nie utracił.Ja pamiętam i ta pamięć pozostanie we mnie do końca.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
A.O
♥❀´¯`❀♥ Jesteście naszym Światłem w ciemności..pomocną dłonią..ścieżką nadziei nad przepaścią życia..Jesteście..Chociaż codziennie, tak bardzo Was brak..♥❀´¯`❀♥
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku,przyjdź do mnie we śnie,tak bardzo tęsknię..Opowiedz mi o swoim obecnym życiu, czy szczęście TAM jest?Przytulam Cię codziennie i całuję zdjęcie,żal,że wszystko minęło,Ciebie już nie będzie.♥♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Bóg jest naszym Ojcem wiecznym, chociaż doświadcza nas nie raz srogo..On wszystkie dzieci, które kończą swą ziemską wędrówkę, przyjmuje z miłością..◕ •*((*))`*• ◕
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
My..Wciąż zapłakani,wciąż smutni.Ale oni są w niebie.Tam,gdzie na pewno jest lepiej niż na Ziemi...✿✿✿ Światełko od serca mego dla Pana Kazimierza...✿✿✿
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Ciężko żyć w ćierpieniu,nie znając radości.Wiedząc że już nigdy nie zagości.Kiedy już zabrakło nadzieji i słońca.Tylko czarna rozpacz i smutek bez końca[*][*]
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niewinna maleńka łza perliście po twarzy się toczy, uśmiech zgasł, bezsilność, smutek i płacz zostało tak niewiele...miłość, tęsknota, wspomnienia...Kochani...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nieustająco palące się światełko,niech Ci p.Kazimierzu świeci,a moja modlitwa w Twej intencji...szybciutko do Pana w Niebie doleci.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
I MINĄ LATA, ZBLEDNĄ WSPOMNIENIA..I MY PÓJDZIEMY, GDZIE JESTEŚ TY, TAKA JEST PRZECIEŻ WOLA NIEBA, ŻE KAŻDY KIEDYŚ TAM MUSI IŚĆ...[*] KAZIU...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pana p.Kazimierzu...[*]..[*]..[*].
Zgłoś SPAM
(❤)
Światełek tysiące jaśniutkich, jak słońce wysyłamy do Twojego świata..Niech palą się pięknie, nim serce nam pęknie z tęsknoty za Tobą...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•
Zgłoś SPAM
Urszula
`✿ Słowa pisane jak nie łzami to tęsknotą lub sercem pełnym zamyślenia ale to nie słowa to krzyk miłości jak deszcz słów niewypowiedzianych jak nazwać ten ból przesiąknięty niemym krzykiem...
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
P.Kaziu światełka na wszystkie dni mojej nieobecności ♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1966   1967   1968   ...   3046   3047    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012