PANIE KAZIMIERZU Pod powiekami łez brakuje,
Tęsknota dręczy, wszystko smuci,
W sercu Twój obraz się maluje,
Kto nas bez CIEBIE żyć nauczy”
Zgłoś SPAM
(*)
Ty, Kazimierzu będziesz dziś i zawsze,tylko miejsca Ci zmieniło
życie...Bliscy, spotkają Ciebie zawsze patrząc w kierunku nieba...[[*]]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥ ..:"(!..Kochamy..Tęsknimy..Pamiętamy..!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zmarłych wieczność dotąd trwa,póki pamięcią Im się płaci...smutny
rachunek,nie zna jednak dnia,by ktoś wieczności swej nie utracił.Ja pamiętam
i ta pamięć pozostanie we mnie do końca.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
A.O
♥❀´¯`❀♥ Jesteście naszym Światłem w ciemności..pomocną
dłonią..ścieżką nadziei nad przepaścią życia..Jesteście..Chociaż
codziennie, tak bardzo Was brak..♥❀´¯`❀♥
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku,przyjdź do mnie we śnie,tak bardzo tęsknię..Opowiedz mi o swoim
obecnym życiu, czy szczęście TAM jest?Przytulam Cię codziennie i całuję
zdjęcie,żal,że wszystko minęło,Ciebie już nie będzie.♥♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Bóg jest naszym Ojcem wiecznym, chociaż doświadcza nas nie raz srogo..On
wszystkie dzieci, które kończą swą ziemską wędrówkę, przyjmuje z
miłością..◕ •*((*))`*• ◕
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
My..Wciąż zapłakani,wciąż smutni.Ale oni są w niebie.Tam,gdzie na pewno
jest lepiej niż na Ziemi...✿✿✿ Światełko od serca mego dla Pana
Kazimierza...✿✿✿
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Ciężko żyć w ćierpieniu,nie znając radości.Wiedząc że już nigdy nie
zagości.Kiedy już zabrakło nadzieji i słońca.Tylko czarna rozpacz i smutek
bez końca[*][*]
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niewinna maleńka łza perliście po twarzy się toczy, uśmiech zgasł,
bezsilność, smutek i płacz zostało tak niewiele...miłość, tęsknota,
wspomnienia...Kochani...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nieustająco palące się światełko,niech Ci p.Kazimierzu świeci,a moja
modlitwa w Twej intencji...szybciutko do Pana w Niebie doleci.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
I MINĄ LATA, ZBLEDNĄ WSPOMNIENIA..I MY PÓJDZIEMY, GDZIE JESTEŚ TY, TAKA JEST
PRZECIEŻ WOLA NIEBA, ŻE KAŻDY KIEDYŚ TAM MUSI IŚĆ...[*] KAZIU...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pana p.Kazimierzu...[*]..[*]..[*].
Zgłoś SPAM
(❤)
Światełek tysiące jaśniutkich, jak słońce wysyłamy do Twojego
świata..Niech palą się pięknie, nim serce nam pęknie z tęsknoty za
Tobą...
`✿
Słowa pisane jak nie łzami to tęsknotą
lub sercem pełnym zamyślenia
ale to nie słowa
to krzyk miłości
jak deszcz słów niewypowiedzianych
jak nazwać ten ból
przesiąknięty niemym krzykiem...
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
P.Kaziu światełka na wszystkie dni mojej nieobecności ♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.