Przeminęło szczęście, jak baśń daleka. Oszukały sny i oszukało życie...
[*] [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście nam wszystkim,jesteście cieniem,tego,co nie wróci już do
nas..Odeszliście,jakże trudno pogodzić się z tym,że nie wrócicie,ni
nocą,ni dniem...żyjemy nadzieją spotkania Aniołeczki
Zgłoś SPAM
(*)
Wola Twoja stała się Panie...Daj Kazimierzowi w Niebie pomieszkanie...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Chociaż płomień życia już w Was zgasł,nadal jesteście wśród nas...w
naszych myślach,sercach,marzeniach i wciąż powracacie we wspomnieniach,bo
kochamy Was.Płomyczek p.Kaziu posyłam do Nieba
Zgłoś SPAM
Urszula
PANIE KAZIMIERZU Brak Ciebie jest bólem ciszy,
ciężarem dziwnego oczekiwania.
Radość minęła szybko,
ból jest wieczny....
Zgłoś SPAM
A.O
Niech Pan przyjmie Cię Kazimierzu do swoich ogrodów wieczności..niech da Ci
szczęśliwe życie w swojej światłości...
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
•**•światełka pamięci...(*)•**•
Zgłoś SPAM
(❤)
Cmentarz,to smutny park..a jednak, okryci płaszczem tęsknoty,
odwiedzamy często tych, którzy śpią już w ramionach Pana
Boga...Pokój duszy Twojej...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie
i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:-
Światełko i modlitwę zostawiamy❤️-:¦:-________❄️_______❤️-:¦:-
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Dla Ciebie, wszystkie bramy Nieba stanęły otworem..Bóg Cię przytulił do
serca swego, bo wart byłeś tego...
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku, uzbieraj dzisiaj kwiatów na niebiańskich łąkach dla Mamuni naszej,
bo tak lubiła kwiaty..a dzisiaj Jej święto..Była cudowną kobietę, żoną,
matką..Moje serce z Wami najdrożsi moi...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
My..Wciąż zapłakani, wciąż smutni. Ale oni są w niebie. Tam, gdzie jest
lepiej niż na Ziemi..♡ W cichej zadumie ,w zamyśleniu serca... moje
Światełko dla Pana Kazimierza..♡
Zgłoś SPAM
ku pamięci (*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Niech Was Kochani jasną nadzieją myśli nasze ogrzeją...tylko bezradne ręce
nie mogą uczynić nic więcej...{*}
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Panie Kazimierzu..[[♥]]..Światełko z modlitwą dla Pana.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje...na zawsze w naszych sercach Kochani
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
(❤)
GDY DO PANA ODEJDĘ..NIECH NIE PŁACZE PO MNIE NIKT, BO JA Z NIM CHCĘ BYĆ NA
ZAWSZE, W JEGO CHWALE WIECZNIE ŻYĆ...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.