☎Gdzie telefon jest do Nieba?Tak chcielibyśmy spytać Was,Czy Tam szczęście
wieczne jest?Wiara nasza często chwieje się...☎.....☎....Światełko do
Nieba....☎......☎
Zgłoś SPAM
ku pamięci
✬✬ Czas mija, a nasze serca ✬✬ wciąż kochają..i tęsknią..za
przeszłością..✬✬((*))✬✬
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś
odzyskamy to ,co straciliśmy..... Panie Kazimierzu światełko w Dniu
Mężczyzny
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
BO NAJPIĘKNIEJSZĄ RZECZĄ JAKĄ MOŻNA KOMUŚ OFIAROWAĆ TO POMYŚLEĆ O
NIM... BO WYSTARCZY MYŚL BY BYĆ BLISKO NAWET WTEDY GDY TAK WIELE NAS DZIEL
ღ❤️ღJaśniutką Lampeczkę na „Dzień dobry” zapalam... ღ❤️ღ
Udajemy przed światem, zachowując spokój na twarzy, choć rana w sercu nigdy
się nie zabliźni, a rozpacz ciągle wyciska gorzkie łzy... tęsknimy
Kochani...
Zgłoś SPAM
ku pamięci (*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Pozostały tylko wspomnienia, więcej nie mamy nic....miłość wchodzi bez
pukania i odchodzi bez pożegnania....tylko Was tak nam brakuje....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*♥* PANIE KAZIMIERZU *♥*...Światełko naszej pamięci dla Pana...[[♥]]..
Zgłoś SPAM
(❤)
Byłeś najlepszy, przez Boga wybrany, długim życiem obdarowany..Teraz chroń
nas z nieba, bo Twojej opieki nam potrzeba...❤
Zgłoś SPAM
Urszula
PANIE KAZIMIERZU Kochać to znaczy pamiętać zawsze ,
W pamięci ciągle odnajdywać .
Śmierć nie jest powodem
Aby przestać KOCHAĆ.
Zgłoś SPAM
A.O
DOBRY JEZU,A NASZ PANIE
DAJ DUSZY KAZIMIERZA WIECZNE
SPOCZYWANIE,ŚWIATŁOŚĆ
WIECZNA NIECH JEJ ŚWIECI
GDZIE KRÓLUJĄ WSZYSCY
ŚWIĘCI,GDZIE KRÓLUJĄ
Z TOBĄ PANIE,AŻ NA WIEKI
WIEKÓW.AMEN.[_*_].
Zgłoś SPAM
(*)
Wielka pustkę zostawiłeś po sobie..A w pamięci bliskich wiele pięknych
wspomnień...❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Z naszych twarzy bije smutek,pokora i ból.Tylko jedna łza,co z losu kpi stoi w
miejscu. Myśli krążą, jak bez Was żyć? ╠♥╣ Lampeczka dla Pana.
╠♥╣
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Twe oczy, Twój uśmiech radosny..na zawsze w nas..Rozdzielił nas czas okrutny.
Ale, nasza pamięć pozwoli nam zawsze być myślami przy Tobie.♥♥♥
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku...★_ڿڰۣڿ★ ..Byłeś mi moją codzienną radością, czasami
smutkiem,ale teraz, gdy Ciebie brak..moje życie ma gorzki smak...★musiałeś
już odejść, ale żal w moim sercu, kochany★_ڿڰۣڿ★_ڿڰۣڿ★
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.