Swój krzyż niósł z pokorą, przez życie całe..Panie Boże..Daj Jego duszy
odpocznienie, miłość i wieczne zbawienie...[[*]]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„I będziesz tutaj z nami do kresu naszych dni,nie damy Tobie zginąć,w
sercach naszych Ty.O małą rzecz prosimy nieśmiało pierwszy raz,byśmy Twą
miłość czuli na ziemi cały czas."◆◇◆ Dla Pana ◆◇◆
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Jezu w Ogrójcu się modlący zmiłuj się nad nami i Kazimierzem
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Spadają kartki z kalendarza..A my mówimy...Nic dwa razy się nie zdarza.
Dziś, wspominamy..((*))❤️((*)) Bo taki jest nasz los, tu na ziemi...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tęsknimy za Wami dzień i noc...tysiące uczuć,milion łez,i znów
nieprzespana noc,stracony dzień,bo nigdzie nie ma Was [*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku...Jeszcze słowa w uszach szumią z Twoich ust płynące...Jeszcze
widzę taki obraz: Ty, Twój balkon, Twoje słońce..Twoja twarz
taka roześmiana, taka żywa.★ ❤️.★ Kocham Cię i tęsknię...★★
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,... Dziś moja duszę w ręce Twe powierzam, mój Stworzycielu i najlepszy
Ojcze. Do domu wracam, jak strudzony pielgrzym, a Ty z miłością przyjmij mnie
z powrotem..."
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Od kiedy nie ma Was wolniej płyną dni, ołowiany czas rani nas, od kiedy nie
ma Was nasz świat stracił wiarę w to,że jest...Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Następny dzień bez Ciebie do pokonania, jak trudno...Ale Ty wiesz ile starań
i miłości w kazdej chwili, którą trzeba przeżywac bez Ciebie... [*]
Zgłoś SPAM
nieznajoma
Swój krzyż musimy nieść każdego dnia...Taka jest wola naszego Pana...
Zgłoś SPAM
(❤)
Tęskni się codziennie od nowa..Kocha się na zawsze...
Zgłoś SPAM
A.O
Świeć się świeć...światełko dla duszy tej..Niech płomyk dosięgnie
Nieba..A nam została.. nadzieja..miłość..wiara..♥ ~ ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Bóg Cię p.Kazimierzu powołał do Swej Krainy,mimo rozpaczy całej
Rodziny...lecz wieczność nie zamknęła przed nami swej bramy,nadejdzie
chwila,że się kiedyś wszyscy spotkamy.Lampeczkę zapalam.((*))
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
...łzy bliskich nie wysychają nigdy...
Zgłoś SPAM
córka
Cóż Ci mogę dać Tatulku..a chciałabym tak wiele..Kocham Cię bardzo i
tęsknię...♥¯`•.¸ღ Dlaczego, tak pomału czas leczy ból?!!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.