Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
566823
Zapalone ponad rok temu
(*)
Swój krzyż niósł z pokorą, przez życie całe..Panie Boże..Daj Jego duszy odpocznienie, miłość i wieczne zbawienie...[[*]]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„I będziesz tutaj z nami do kresu naszych dni,nie damy Tobie zginąć,w sercach naszych Ty.O małą rzecz prosimy nieśmiało pierwszy raz,byśmy Twą miłość czuli na ziemi cały czas."◆◇◆ Dla Pana ◆◇◆
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Jezu w Ogrójcu się modlący zmiłuj się nad nami i Kazimierzem
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Spadają kartki z kalendarza..A my mówimy...Nic dwa razy się nie zdarza. Dziś, wspominamy..((*))❤️((*)) Bo taki jest nasz los, tu na ziemi...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tęsknimy za Wami dzień i noc...tysiące uczuć,milion łez,i znów nieprzespana noc,stracony dzień,bo nigdzie nie ma Was [*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku...Jeszcze słowa w uszach szu­mią z Twoich ust płynące...Jeszcze widzę ta­ki ob­raz: Ty, Twój bal­kon, Two­je słońce..Two­ja twarz ta­ka roześmiana, ta­ka żywa.★ ❤️.★ Kocham Cię i tęsknię...★★
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,... Dziś moja duszę w ręce Twe powierzam, mój Stworzycielu i najlepszy Ojcze. Do domu wracam, jak strudzony pielgrzym, a Ty z miłością przyjmij mnie z powrotem..."
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Od kiedy nie ma Was wolniej płyną dni, ołowiany czas rani nas, od kiedy nie ma Was nasz świat stracił wiarę w to,że jest...Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Następny dzień bez Ciebie do pokonania, jak trudno...Ale Ty wiesz ile starań i miłości w kazdej chwili, którą trzeba przeżywac bez Ciebie... [*]
Zgłoś SPAM
nieznajoma
Swój krzyż musimy nieść każdego dnia...Taka jest wola naszego Pana...
Zgłoś SPAM
(❤)
Tęskni się codziennie od nowa..Kocha się na zawsze...
Zgłoś SPAM
A.O
Świeć się świeć...światełko dla duszy tej..Niech płomyk dosięgnie Nieba..A nam została.. nadzieja..miłość..wiara..♥ ~ ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Bóg Cię p.Kazimierzu powołał do Swej Krainy,mimo rozpaczy całej Rodziny...lecz wieczność nie zamknęła przed nami swej bramy,nadejdzie chwila,że się kiedyś wszyscy spotkamy.Lampeczkę zapalam.((*))
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
...łzy bliskich nie wysychają nigdy...
Zgłoś SPAM
córka
Cóż Ci mogę dać Tatulku..a chciałabym tak wiele..Kocham Cię bardzo i tęsknię...♥¯`•.¸ღ Dlaczego, tak pomału czas leczy ból?!!
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1963   1964   1965   ...   3046   3047    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012