Trudno jest żyć w nieszczęściu Kiedy płacze się i szlocha, Lecz jeszcze
trudniej, Jest żyć bez kogoś, Kogo się kocha[*][*]
Zgłoś SPAM
A.O
Słowa, niewiele zmienią, gdy Ty tęsknisz..W pamięci zachowaj sobie piękny
obraz: Twój ojciec pogodny i uśmiechnięty..Zachowaj w sobie piękne
wspomnienia..On zawsze będzie z Tobą..
Zgłoś SPAM
córka
Kochany Tatulku...❤ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
(❤)
Gdybyśmy mogli, jak anioły pofrunąć do Was na niebiańskie łąki
wieczności...Gdyby...
Kiedyś może pofruniemy..teraz jeszcze tęsknić będziemy....
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Mijają tygodnie,miesiące i lata,a ból i tęsknota za
Wami...nadal do nas powraca.Światełko i modlitwę,posyłam do Pana...na
dzisiejszą Niedzielę.((*))
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
___»(`❤´)»...ŚWIATEŁKO
_»(`❤´)»....PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
(*)
Pamiętamy o Tych,którzy Rzekę Życia już przepłynęli..Zapalony znicz,
wyznacza Im szlak od portu naszych serc do Nieba bram...♥
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg
pozwala nam tu żyć..” Światełko niedzielne dla Pana Kazimierza
zapalam..♡❤️♡
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Za uśmiechem, za dotykiem, za wzrokiem,za biciem serca, za Wami....tęsknimy
tak bardzo.....Modlitwa i Światełko Pamięci
Już nigdy więcej tu na ziemi nie usłyszymy Twego głosu. I chociaż nasza
pamięć będzie zawsze żywa, to jednak pozostanie niespełnioną
tęsknotą...Spoczywaj w Pokoju Wiecznym. ((*))•ڰۣڿ♥ڰۣڿ.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Gdzieś może istnieje przestrzeń poza czasem...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Samotność,smutek,żal,pustka dzień po dniu coraz bardziej Was
brakuje...Waszych uśmiechów,żartów,Waszej obecności przy
stole...Światełko od wszystkich, którzy tęsknią...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*♥* PANIE KAZIMIERZU *♥* Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pana.
Zgłoś SPAM
A.O
Gdy wspominamy z Tobą czas spędzony..Twój żart, słowo, gest..Smutno na
sercu robi się..Bo wiemy, że wszystko minęło bezpowrotnie, jak echo tamtych
dni...Kaziu, dla Ciebie nasza pamięć nieustanna...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!"Życie nie jest ani dobre,ani złe...jest polem dla dobra i
zła"Seneka.Jaśniutki mej pamięci płomyczek...posyłam do Pana z
modlitwą na weekend.((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.