...Miłość przezwycięży nawet śmierć,bo kochać Was nigdy nie
przestaniemy.Dowodem na to jest nasza nieustająca pamięć...Modlitwa i
światełko dla Pana p.Kazimierzu...(♥)
A Ci co zostali, niech nie płaczą bez końca.
A Ci co zostali, niech patrzą w stronę słońca.
A Ci co zostali, niech zawsze pamiętają ,
że w niebie u Boga już swoje miejsce mają...
(Halina Surmacz)
Zgłoś SPAM
A.O
Myśli nasze przy Tobie są..modlitwy kierujemy do Boga..I tęsknimy za dawnym
życiem...Taka była wola Twoja Panie...[;]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Poniedziałkowe światełko pamięci dla PANA ...[*]...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
W chwilach postu i skupienia,pomyślmy o Tych,których już nie ma,pomódlmy
się w Ich intencji i zapalmy Im lampeczkę...naszego o Nich
wspomnienia.Spokojnego snu P.Kazimierzu((*))
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Jezu krwawy pot wylewający zmiłuj się nad nami i Kazimierzem
Zgłoś SPAM
(*)
Gdy przyjdzie w snach do Ciebie..może, powie Ci, jak w Niebie jest..że jest
szczęśliwy, żebyś nie martwiła się..Ale to jest tylko sen, prawdy, za
życia nie dowiemy się.(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
♥♥♥......Jesteś tysiącem wiatrów nad wilgotną ziemią...iskierką na
śniegu...promieniem słońca ,które ogrzewa nasze serce i duszę
...♥♥♥..
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Odszedłeś ścieżką wieczności..ale pozostałeś w naszych sercach..❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Choć tak daleko dziś jesteś od nas-wciąż blisko...i żadna chwila nie chce
odejść w zapomnienie i nie odejdzie..❀ ❤ ❀ Odpoczywaj w pokoju Panie
Kazimierzu..❀ ❤ ❀
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku..niech otulają Cię myśli moje..a Ty dotknij mnie swoim ciepłem w
wiatru powiewie..Choć Cię widzieć nie mogę,bo jesteś w zaświatach..kocham
i tęsknię niezmiennie...◇❤️◇
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Smutny jest świat gdy odchodzi bliskie sercu życie Kiedyś było inaczej,
Wspólne dni, marzenia. Teraz tego już nie ma. Dzisiaj to tylko wspomnienia.[*]
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
≺≻✿≺≻Jedna chwila zmienia wszystko i pozostawia z milionem myśli
których nie potrafimy zrozumieć ≺≻✿≺≻
Zgłoś SPAM
Urszula
PANIE KAZIMIERZU-PAMIETAM „Ci, których kochamy
nie umierają nigdy,
bo miłość, to nieśmiertelność”
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W każdy zmierzch i noc czekamy może przyjdziecie do nas,może zjawicie
się...a jeśli nie...to powiemy Wam,że ciągle myślę o Was i tęsknimy tak
bardzo...smutne jest serce,gdy tęskni bez końca
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.