Czas usypia łzy. Lecz ból w moim sercu nigdy nie zaśnie. Czas leczy rany. Ale
tylko te cielesne nie psychiczne. Czas zmienia ludzi, ich poglądy. Lecz nie
zmienia tego co noszą się w sercu.
Zgłoś SPAM
(❤)
Boże pomóż nam, bo zmagamy się ze smutkiem i cierpieniem...wskaż, jak mamy
nieść swój krzyż, abyśmy kiedyś połączyli się z naszym bliskimi u
Ciebie...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
PANIE KAZIMIERZU IMIENINOWA PAMIĘĆ I MODLITWA...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Człowiekiem szlachetnym w ludzkim tłumie,jest Ten,który oprócz własnych
łez...innych ludzi łzy rozumie.Spokojnego snu p.Kazimierzu w chwale
Pana.Lampeczkę zapalam...na weekend.((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jasne promyczki pamięci dla Pana, Panie KAZIMIERZU na dzisiaj i tydzień mojej
nieobecności...Pana pamięci...[*]....
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Matko Bolesna przytul Kazimierza i Córkę na tej drodze krzyżowej
Zgłoś SPAM
ku pamięci
W modlitewnej zadumie..wspominamy Ciebie..Jesteś zawsze blisko..w myślach,
sercu..na odległość szeptu...(((*))) POKÓJ DUSZY TWEJ(((*)))
Zgłoś SPAM
córka
Jesteś w mym sercu Tatulku kochany..❤ Wraz ze swoim
odejściem..pozostawiłeś smutek i pustkę..Codziennie myślę o Tobie, jaki
byłeś radosny..❤..Niech Cię Pan Bóg w swym Raju ugości...❤
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----• Światełko i modlitwę zostawiamy
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
”Serce to cząstka człowieka..która zawsze tęskni..kocha i
czeka..”Światełko jaśniutkie zostawiam...Odpoczywaj w pokoju Panie
Kazimierzu... ♡ ♡ ♡
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Światełko wiecznej pamięci.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć nasze drogi nieznane i co nas spotka nie wiemy, jedną nadzieją żyjemy,
że kiedyś będziemy z Wami ... do spotkania Kochani
Zgłoś SPAM
ku pamięci (*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Wspomnienia coraz bardziej wzmagają naszą tęsknotę,bo
powracając...nie dają nam spokoju,tylko wzrasta nasz żal i ból.Lampeczkę
zapalam i z modlitwą...ku Niebu do Pana ślę.((*))
Zgłoś SPAM
(❤)
PRZYJDZIE CZAS, ŻE PÓJDZIEMY W DAL..❤ POZOSTANIE PO NAS TYLKO ŻAL❤ KTOŚ
NAS WSPOMNI, KTOŚ ZAPŁACZE❤ BĘDZIEMY TYLKO WSPOMNIENIEM PIĘKNYM,
ISTNIENIEM NIEPOJĘTYM...❤
Zgłoś SPAM
A.O
Smutek - mocny jest, jak śmierć
Radość - mocna jest, jak życie.
Elisabeth Zöller – Świeć Panie nad Dusza Kazimierza...
Zgłoś SPAM
URSZULA
Choć JEGO serce nie bije już i choć JEGO nie ma To cisza szepce że ON żyje
nadal na serca dnie PANIE KAZIMIERZU SPOCZYWAJ W POKOJU
Zgłoś SPAM
URSZULA
Choć JEJ serce nie bije już
i choć JEJ nie ma To cisza szepce
że ONA żyją nadal na serca
dnie PANI MARIANNO SPOCZYWAJ W POKOJU
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.