Podaruj Panie trochę nadziei Tym,którzy na nią czekają,spraw Boże,by przez
łzy ujrzeli Cię...Ci,którzy oprócz wspomnień,niczego już nie
posiadają.P.Kaziu,dla Pana moja pamięć,lampeczka i modlitwa.(*)
Życie szybko przemija..Czas się nie zatrzymuje..Pamięć pozostaje..Serce
ciągle czuje..Wspomnienie, choć bolesne. Zapomnieć nie pozwala..Uczucie nie
wygasa...Pozostaje nam wiara
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
... Piątkowe światełko pamięci dla PANA .....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
♥♥ Wspomnienia o bliskich..to jest to, co pielęgnujemy w sercach naszym..I
chociaż przywołują piękne, wspólne dni..skrapiane są często łzami...tak
żal..♥♥
Zgłoś SPAM
♥
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
To co mamy w rękach jest chwilowe.To co mamy w Sercu,zostaje na
zawsze.❤️Jaśniutkie światełko od serca Panu zapalam...Pamiętam Panie
Kazimierzu...❤️
♥«♡
„Pokój Wam wieczny w cichej krainie,
Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie,
Gdzie słyszycie Boga głos serdeczny
Pokój Wam wieczny”
♡«♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W sercach Jesteście, każda chwila, każdy dzień...nie ma minuty byśmy
tęsknić przestali, tak bardzo brakuje nam Was...i nie wiemy jak długa nasza
droga do Aniołków Naszych
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zamiast z goryczą w sercu,opłakiwac Tych co tak drodzy nam byli...wolę Panie
wzbudzac wiarę,że Oni nie umarli,gdy z oczu mych zeszli...Ty Panie wieczne
życie Im dałeś.P.Kaziu,światełko Panu zapalam(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Niech rozjaśni Ci w Niebie drogę jasność wspaniała...O duszo z ziemskiego
padołu zabrana..Jeżeli Syn umarł za Ciebie, będzie On wiedział, dokąd Cię
prowadzić.~**❤.°*”~
Zgłoś SPAM
(*)
"Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności,
lecz będzie miał światło życia"
św. Jan
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jasne promyczki pamięci na kolejny smutny dzień dla Pana, Panie KAZIMIERZU
...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(❤)
Żal nasz szczery..modlitwa gorąca do Boga w niebie..o Twoje szczęście...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Gdzie nie ma łez i cierpień kres, i słońce zawsze świeci... To właśnie
tam u nieba bram spotkamy się gdy przyjdzie czas. ♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.