Wspomnienia..nie zatracimy ich nigdy, bo stanowią część Ciebie i nas,
część naszej duszy..Płomyk pamięci codziennie zapalamy, z serc
naszych...❤️..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Wszyscy po Was kochani płaczą i nawet słońce coś słabiej świeci.Deszcz
też się za chmury schował i wiatr nie wieje.Bez Was ten świat nasz się
chwieje. ♡ Lampeczke i pamięć swoją Panu zostawiam.♡
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Wszystko co dla nas szczęściem było zniknęło, został tylko wspomnień
cień, już nie wróci to co takie piękne było...żal i smutek towarzyszem
naszych dni, w sercach na zawsze Wy
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)♡
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dziś tak daleko od Was, nie bliżej niż gwiazdy na niebie,tęsknota serce
wciąż droczy, a łzy zalewają oczy, nic już nie będzie takie
samo...światełko naszej pamięci dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
Zgłoś SPAM
Urszula
♥ *•¸•*`
Rany, które nigdy nie przestaną krwawić,
myśli, które zawsze będą zadawać ból,
i nadzieja, dzięki której żyjemy,
to uczucia, które będą towarzyszyć nam
do końca naszych dni.
*•¸•* ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH...[[♥]]..Modlitwa i światełko dla Pana
p.Kazimierzu.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)♡
Zgłoś SPAM
(❤)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kaziu!W daleką drogę zabrał Cię Bóg,jedną jedyną nadzieję nam
dając...że kiedyś przekroczą też Nieba próg Ci,którzy jeszcze tu
pozostają.Modlitwę ślę do Pana w Niebie,prosząc o Zbawienie dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
córka
Sen Twój Tatulku trwa..już na zawsze będziesz spał..kiedyś przytulę się
do Ciebie, w tym śnie, powiem Ci, jak bardzo kocham Cię...❤
Zgłoś SPAM
A.O
Próżny żal i łzy, bo już nie powtórzą się tamte dni..Zostaliśmy tutaj
sami, dzisiaj żyjemy wspomnieniami..((*))ŚWIATEŁKO KU TWOJEJ PAMIĘCI
KAZIMIERZU...((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Tak bardzo żal,tak bardzo smytno. Panie KAZIMIERZU na zawsze w mojej
pamięci..[*]...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
W samotności wspólne mamy łzy... W życiu ciągle nam Was brakuje... W
wytrwałości pokonujemy kolejne dni..
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(*)
Łzy oczy przesłaniają..serce się rwie do osoby kochanej..ale ona już jest
daleko w bezkresach Nieba..Pozostanie, na pewno, niezapomniana...⊱⊰ ❤
⊱⊰
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.