Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
566890
Zapalone ponad rok temu
córka
(¯≻ ✦ ≺¯)Tatulku mój...(¯≻ ✦ ≺¯)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wspomnienia..nie zatracimy ich nigdy, bo stanowią część Ciebie i nas, część naszej duszy..Płomyk pamięci codziennie zapalamy, z serc naszych...❤️..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Wszyscy po Was kochani płaczą i nawet słońce coś słabiej świeci.Deszcz też się za chmury schował i wiatr nie wieje.Bez Was ten świat nasz się chwieje. ♡ Lampeczke i pamięć swoją Panu zostawiam.♡
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Wszystko co dla nas szczęściem było zniknęło, został tylko wspomnień cień, już nie wróci to co takie piękne było...żal i smutek towarzyszem naszych dni, w sercach na zawsze Wy
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)♡
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dziś tak daleko od Was, nie bliżej niż gwiazdy na niebie,tęsknota serce wciąż droczy, a łzy zalewają oczy, nic już nie będzie takie samo...światełko naszej pamięci dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
Zgłoś SPAM
Urszula
♥ *•¸•*` Rany, które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy, to uczucia, które będą towarzyszyć nam do końca naszych dni. *•¸•* ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH...[[♥]]..Modlitwa i światełko dla Pana p.Kazimierzu.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)♡
Zgłoś SPAM
(❤)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kaziu!W daleką drogę zabrał Cię Bóg,jedną jedyną nadzieję nam dając...że kiedyś przekroczą też Nieba próg Ci,którzy jeszcze tu pozostają.Modlitwę ślę do Pana w Niebie,prosząc o Zbawienie dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
córka
Sen Twój Tatulku trwa..już na zawsze będziesz spał..kiedyś przytulę się do Ciebie, w tym śnie, powiem Ci, jak bardzo kocham Cię...❤
Zgłoś SPAM
A.O
Próżny żal i łzy, bo już nie powtórzą się tamte dni..Zostaliśmy tutaj sami, dzisiaj żyjemy wspomnieniami..((*))ŚWIATEŁKO KU TWOJEJ PAMIĘCI KAZIMIERZU...((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Tak bardzo żal,tak bardzo smytno. Panie KAZIMIERZU na zawsze w mojej pamięci..[*]...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
W samotności wspólne mamy łzy... W życiu ciągle nam Was brakuje... W wytrwałości pokonujemy kolejne dni..
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(*)
Łzy oczy przesłaniają..serce się rwie do osoby kochanej..ale ona już jest daleko w bezkresach Nieba..Pozostanie, na pewno, niezapomniana...⊱⊰ ❤ ⊱⊰
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1959   1960   1961   ...   3046   3047    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012