Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
566918
Zapalone ponad rok temu
Zofia Sporczyk
Czas wszystko zabiera,bo zabrać jest w stanie,lecz nigdy nie zabierze tego,co w sercu pozostanie.Spokojnego snu P.Kaziu.Pan rzekł"cieszcie się i radujcie,albowiem wielka czeka Was nagroda w Niebie"(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Wspomnień obraz..łzy w oczach..w piersi serce się kołacze..Smutne światełko dla Ciebie..Modlitwa..Serce żałośnie płacze...[[*]]
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
(❤)
Tylko kochające serca wiedzą, jak boli rozstanie...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Gdybym mogła zerwać jedną z gwiazd na niebie,uchwycić jeden promyk słońca,iskierkę z ogniska zachować w dłoni,złapać wiatru lekki powiew.Zrobiłabym bukiet taki z mego serca."Dla Pana Lampeczka..❤️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tylko w Tobie nadzieja Panie, że będziesz miłościwy i połączysz w wieczności, nas na zawsze..Twoja światłość będzie z nami..♥•.¸ ¸.•♥.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
W snach do mnie tak rzadko przychodzisz, ale wiem, że tęsknisz tak, jak, ja za Tobą.. Kochany Tatulku..Świat, nawet nic nie zauważył, ale ja straciłam najdroższą, jedyną bliską osobę...
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
,,Kto naprawdę kocha jest mocniejszy od starości i śmierci, bo dotyka samego Boga i sięga poza czas.''
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
W obliczu spraw ostatecznych czujemy bezsilność, która odbiera chęć do życia, bo bez Ukochanych Najbliższych ginie ziemski cel naszego istnienia. Światełko mojej pamięci
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
Urszula
⊰♥⊱ Jesteś tęsknotą oczu we łzach. Na zawsze pozostaniesz w sercu mym.⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknotę mamy w tym co minione i smutek w tym co nie było,i rozpacz w tym co stracone,i pustkę w tym co się skończyło...czas naszego bólu nie ukoi,przyzwyczaja do niego...Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wraz z Wami odeszła część tego świata ... Odeszły radość, szczęście ... Nic nie wytłumaczy naszego smutku ... bo nikt Was nie zastąpi! (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)♡
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tyle miłości jest w naszych sercach do Was Kochani,a droga życia,odkąd Was nie ma,tak bardzo kręta się stała....Modlitwa i światełko dla Pana p.Kazimierzu..(♥).
Zgłoś SPAM
A.O
Gdy dojdziesz już do Pana - pochylisz twarz — wyciągniesz dłoń. Bóg ci rzeknie: O mój synu! - Ty umiałeś dobrze żyć — w chwale mojej zawsze bądź.[*]
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku, już piąty rok, jak opuściłeś mnie..dzisiaj, byłam u Was i, jak zawsze, łzy w oczach..Żal mi, że Ciebie już nie ma. Przemija życie, pozostają tylko wspomnienia i łzy..❤
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Jezu całowaniem od zdrajcy wydany zmiłuj się nad nami i p.Kazimierzem
Zgłoś SPAM
(❤)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1957   1958   1959   ...   3046   3047    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012