Ta jedna chwila potrafi zmienić wszystko... Potrafi zabrać życie, dać mu
ukojenie... Dać ból i ogromne cierpienie...
Zgłoś SPAM
URSZULA
❤Słowa pisane jak nie łzami to tęsknotą
lub sercem pełnym zamyślenia
ale to nie słowa
to krzyk miłości
jak deszcz słów niewypowiedzianych
jak nazwać ten ból
przesiąknięty niemym krzykiem...❤
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Poszedł ścieżką wieczności prosto do Nieba..Niech Pan Go przygarnie do
serca swego, bo wart był tego!!!
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
A.O
Układamy wspomnienia o Tobie w bukiet kwiatów na Twym grobie..Tak czasem
ciężko iść przez życie, Ty nam pomóż Kaziu, choć z ukrycia..Żal nasz
wielki, tęsknota bolesna..Wola Twoja Panie...Amen.
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
✿⊰♥⊱✿ ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ✿⊰♥⊱✿
Zgłoś SPAM
córcia Twoja ukochana
Tatulku,to ja,jedyne Twoje ukochane dziecko.Tak smutno,wszystko zabrał
czas..Nie ma Ciebie,ale miłość i pamięć na zawsze została.Kocham Cię
Kaziu i żal,że już nigdy nie popatrzę w Twoje oczy kochane❤❤
Zgłoś SPAM
(❤)
Z wielką sympatią dla człowieka, który miał duży dystans do siebie,
świata, który bawił, rozśmieszał i zawsze miał dobry humor..wbrew trudom
życia i przeciwnościom losu,potrafił się nim cieszyć...❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kaziu!Byłeś dobrym człowiekiem,pełnym dla Swych bliskich
miłości...dlatego jestem pewna,że w Domu Pana jesteś już szczęśliwy,choć
wszyscy za Wami nadal tęsknimy.Światełko na Niedzielę dla Ciebie(*)
Dopiero po śmierci doceniamy..Niby daleko jesteś, a tak blisko..Ciszę,
kołyszesz naszymi myślami...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
SĄ LUDZIE, KTÓRYCH SIĘ NIE ZAPOMINA... ŚWIATEŁKO NA NIEDZIELĘ...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Czasem odchodzą nasze anioły, I nagle w miejscu staje czas, A z nimi cząstka
nas odchodzi I wielki smutek marszczy twarz.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Nie ma dotkliwszej boleści, niźli dni szczęścia wspominać o Tych co na
zawsze odeszli w nieznany świat ,których już nie ma wśród
nas.•★•★• Kolorowych snów w Wietrznej Przestrzeni Panie
Kazimierzu•★•★•
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Czas przemija, a miłość trwa wiecznie...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
URSZULA
(( ♥ )) PANIE KAZIMIERZU-PAMIĘTAM
(( ♥ ))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Wieczne życie, wieczne szczęście, wieczną radość daj Im Dobry Panie, nie
pytaj dlaczego - Oni Byli warci tego...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy się miało szczęście, Bliskich wkoło - raj na ziemi - wszystko...a
została tylko fotografia,to - to jest bardzo mało...wspomnień strzępy i nic
więcej...Ukochani
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Najjaśniejsze światełko dla Ciebie Panie Kazimierzu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.