Tato kochany, bądź dla mnie opiekunem niebiańskim..wspomagaj mnie w trudach
życia..Bądź promykiem rozświetlającym smutek w sercu...✿
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
URSZULA
♡«♥«♡
„Pokój Wam wieczny w cichej krainie,
Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie,
Gdzie słyszycie Boga głos serdeczny
Pokój Wam wieczny”
♡«♥«♡
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Biała róża...a na każdym jej płatku jedno pożegnanie...to co w sercu
najbliższych na zawsze tam pozostanie...dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
A.O
Bądź wspomnieniem w ciszy poranka, tęsknotą w ciszy wieczora..Bądź wola
Twoja Panie.. Przygotowałeś dla Kazimierza piękne, wieczne mieszkanie..Niech
jego dusza odpoczywa..
Zgłoś SPAM
córka
Mój wspaniały Tato, serce moje ciągle niepogodzone z rozstaniem..tęskni za
Tobą, kochany...♥
Zgłoś SPAM
(*)
Słowa tęsknoty przywołuje najczęściej noc..gdy słońce gaśnie..nostalgia
i smutek wdziera się w serca nasze...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Jezu do Kajfasza odesłany zmiłuj się nad nami i Kazimierzem
Pozostały tylko wspomnienia, więcej nie mamy nic....miłość wchodzi bez
pukania i odchodzi bez pożegnania....tylko Was tak nam brakuje....
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Pewnego dnia Bóg postanowił wezwać Cię do siebie.I nagle płomyk życia Ci
zagasł.Dla Twoich najblizszych przestał istnieć świat...♨ Zapalam
światełko na znak mej pamięci o Panu. ♨
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Niech mój płomyk znicza,rozwieje smutku cienie,niech łzy już
nie płyną,bo to niczego nie zmieni...mam nadzieję,że w Niebie,jest Pan już
szczęśliwy.Spokojnego snu.((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Taka była wola Twoja Panie...Opiekuj się Kazimierzem, bo dla nas świat
stracił tak wiele..odkąd Go zabrakło. Dni są puste, bo to On był radością
i smutkiem..❤️✽ڿڰۣ.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tam, za zamkniętymi oczami. Jest naszej wyobraźni kraina. Czasami w tej
krainie. Przepiękne wizje tworzymy. Tam przebywamy z Tymi, O których tylko
marzymy.
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
P. KAZIMIERZU...Bądź...najjaśniejszą gwiazdą w ciemną noc.
Tęczą na tle zachmurzonego nieba.
Bądź pamięcią w sercach swoich bliskich,
po wszystkie dni ich istnienia...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)♡☆
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pana p.Kazimierzu..(♥)..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dla Was bo Byliście kochani... dla Was bo Jesteście kochani... dla Was bo
umieliście kochać...od nas stąd - dla Was T A M - bo ciągle Was w sercach
mamy...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.