Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
566982
Zapalone ponad rok temu
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Odszedłeś do wieczności, pozostawiając pustkę..I tylko cisza za Ciebie przemawia, szum drzew...płomień znicza chce dosięgnąć Nieba.♥♥.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Kto nam osuszy łzę co się skryła w cieniu rzęs i zastygła milczeniem? Nadeszła wiosna,ptaszki śpiewają i drzewa się zielenią.A nam nadal w sercu smutno bo nie ma Was tu z nami! Lampeczka dla Pana ❤️
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bo cóż warte życie bez Was... cóż warty piękny, jasny dzień... gdy nie ma Was, tamto zdaje się być snem... odeszła radość, nic już nie cieszy.. nikt nie zastąpi Was Aniołki
Zgłoś SPAM
nieznajoma
Ukażesz mi ścieżkę życia, pełnię radości u Ciebie, rozkosze na wieki po Twojej prawicy. -Psalm-
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tak wiele by się chciało powiedzieć, tyle myśli które krążą po głowie zlepiających się w ogromną pustkę ciężką do zniesienia..(*)
Zgłoś SPAM
(*)
POPRZEZ NASZĄ PAMIĘĆ JESTEŚ Z NAMI...ŻYJESZ WSPOMNIENIEM W SERCACH NASZYCH...
Zgłoś SPAM
A.O
Jest nam smutno, źle, bo nie zobaczymy już nigdy Cibie. Odszedłeś sobie w niebiańską dal, a nam zostawiłeś smutek, tęsknotę, żal...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
PANIE KAZIMIERZU - [[♥]] - Najjaśniejsze światełko naszej pamięci dla Pana.
Zgłoś SPAM
(❤)
Już wiosna puka do drzwi, a Ty gdzie? Gdzie Ty? Wiosenne płomyki na Twym grobie i my smutni w ciszę zaklęci...❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Pamiętaj Duszo w smutek spowita,że o Tobie Chrystus nie zapomni nigdy,w każdej niedoli w Twym sercu zawita i zatrze raniące Cię krzywdy."s.K.Godlewska.P.Kaziu,dla Pana światełko i modlitwa(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Odchodzimy z mgiełką żalu, że tak szybko to zleciało, bo nasze serca wciąż młode.. I o jedno wciąż pytamy, czy te drzwi są do wieczności czy donikąd? [[*]]
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Gdy gasną płomienie ludzkich serc, gdy po jasnym dniu ciemność nastaje, my już wiemy że przeminął czas radości, a szczęścia serce nie zazna.
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU (* PANIE KAZIMIERZU zapalam ŚWIATEŁKO PAMIĘCI w pierwszy dzień wiosny (*)(*)(*) )zapalam światełko pamięci w pierwszy dzień wiosny
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wiosenne już ...smutne światełko dla Pana Panie Kazimierzu..
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jasne promyczki pamięci w ten pierwszy dzień Wiosny ... Wiosny Kalendarzowej ... Pana pamięci, Panie KAZIMIERZU ...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
PS. I ja serdecznie dziekuje za pamiec o Kati. Zycze Ci Halinko wszystkiego dobrego na przyszlosc.Pozdrawiam.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Sztuką nie jest zadręczać się po śmier­ci blis­kiej oso­by. Sztuką jest po­godzić się z Jej odejściem, aby mogła zaz­nać szczęścia w Ra­ju." ╠♥╣Zostawiam ślad swojej pamięci Panie Kazimierzu..╠♥╣
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1954   1955   1956   ...   3046   3047    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012