Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się
nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Odszedłeś do wieczności, pozostawiając pustkę..I tylko cisza za Ciebie
przemawia, szum drzew...płomień znicza chce dosięgnąć Nieba.♥♥.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Kto nam osuszy łzę co się skryła w cieniu rzęs i zastygła milczeniem?
Nadeszła wiosna,ptaszki śpiewają i drzewa się zielenią.A nam nadal w sercu
smutno bo nie ma Was tu z nami! Lampeczka dla Pana ❤️
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bo cóż warte życie bez Was... cóż warty piękny, jasny dzień... gdy nie ma
Was, tamto zdaje się być snem... odeszła radość, nic już nie cieszy.. nikt
nie zastąpi Was Aniołki
Zgłoś SPAM
nieznajoma
Ukażesz mi ścieżkę życia, pełnię radości u Ciebie, rozkosze na wieki po
Twojej prawicy. -Psalm-
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tak wiele by się chciało powiedzieć, tyle myśli które krążą po głowie
zlepiających się w ogromną pustkę ciężką do zniesienia..(*)
Zgłoś SPAM
(*)
POPRZEZ NASZĄ PAMIĘĆ JESTEŚ Z NAMI...ŻYJESZ WSPOMNIENIEM W SERCACH
NASZYCH...
Zgłoś SPAM
A.O
Jest nam smutno, źle, bo nie zobaczymy już nigdy Cibie. Odszedłeś sobie w
niebiańską dal, a nam zostawiłeś smutek, tęsknotę, żal...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
PANIE KAZIMIERZU - [[♥]] - Najjaśniejsze światełko naszej pamięci dla
Pana.
Zgłoś SPAM
(❤)
Już wiosna puka do drzwi, a Ty gdzie? Gdzie Ty? Wiosenne płomyki na Twym
grobie i my smutni w ciszę zaklęci...❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Pamiętaj Duszo w smutek spowita,że o Tobie Chrystus nie zapomni nigdy,w
każdej niedoli w Twym sercu zawita i zatrze raniące Cię
krzywdy."s.K.Godlewska.P.Kaziu,dla Pana światełko i modlitwa(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Odchodzimy z mgiełką żalu, że tak szybko to zleciało, bo nasze serca
wciąż młode..
I o jedno wciąż pytamy, czy te drzwi są do wieczności czy donikąd? [[*]]
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Gdy gasną płomienie ludzkich serc, gdy po jasnym dniu ciemność nastaje, my
już wiemy że przeminął czas radości, a szczęścia serce nie zazna.
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU (*
PANIE KAZIMIERZU zapalam ŚWIATEŁKO PAMIĘCI w pierwszy dzień wiosny (*)(*)(*)
)zapalam światełko pamięci w pierwszy dzień wiosny
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wiosenne już ...smutne światełko dla Pana Panie Kazimierzu..
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jasne promyczki pamięci w ten pierwszy dzień Wiosny ... Wiosny Kalendarzowej
... Pana pamięci, Panie KAZIMIERZU ...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
PS.
I ja serdecznie dziekuje za pamiec o Kati. Zycze Ci Halinko wszystkiego dobrego
na przyszlosc.Pozdrawiam.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Sztuką nie jest zadręczać się po śmierci bliskiej osoby.
Sztuką jest pogodzić się z Jej odejściem, aby mogła zaznać szczęścia
w Raju." ╠♥╣Zostawiam ślad swojej pamięci Panie
Kazimierzu..╠♥╣
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.