Odchodzi osoba, której nigdy więcej nie zobaczysz. Odchodzi osoba, którą
już na zawsze wiesz, że tracisz. Pomimo buntu swego, musisz z losem się
pogodzić, Jej płomień zgasł, na zawsze odchodzi...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zaschnięte łzy,myśli uśpione,smutek ukryty na dnie..lecz płomyk naszej
pamięci tlić się zawsze będzie Jaśniutką Lampeczkę otuloną melancholią
serca mego dla Pana zapalam...♥ღ♥
Brak słów, by opisać ból. Brak sił, by go wykrzyczeć. Pozostaje
wspomnienie... [*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pozostaniesz na zawsze w sercach tych,którzy Cię kochali....Światełko i
modlitwa dla Pana p.Kazimierzu kochany.(♥)
Zgłoś SPAM
A.O
Za barierą życia jest sen..wieczny sen szczęśliwy, nieprzerwany..Bądź
szczęśliwy Kazimierzu..Twa dusza w wiecznej światłości niech przebywa...Na
wieki, wieków..Amen.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dzień podobny do dnia, tworzymy obrazy w pamięci, tak bardzo za Wami
tęsknimy, oczy naszych dusz patrzą na Was, łzy tworzą morze
bólu...Aniołeczki Kochane
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Jest ból,którego nic nie ukoi,jest taki strach,którego nikt nie pokona,jest
taki żal,który nigdy nie zniknie i taka ogromna za Wami tęsknota,która na
zawsze w nas pozostanie.Spokojnego snu p.Kaziu.(*)
Zgłoś SPAM
córka
Dzisiaj Tatulku, znów popatrzyłam na Twoje zdjęcie na mogile..Tak szybko te
lata płyną.. Odszedłeś niepokonany, chociaż śmierć Cię zabrała, byłeś
do końca wielki!! Cierpiałeś milcząc,odszedłeś cicho.❤
Zgłoś SPAM
(❤)
Nie chcę już nic, chcę z Tobą być, mój Zbawicielu..mój Panie...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wspomnienia..pozostają po nas, i dobrze jest, gdy ma kto wspominać, bo bez
wspomnień i pamięci zatraca się wszystko..i jesteśmy martwi.ღ♥ღ.Ty,
pozostaniesz niezapomniany..ღ♥ღ.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
ŁZY TOPIMY W SNACH.SAMI CZEKAMY NA DROGĘ DO ŚWIATA WIECZNOŚCI... A TAM NASZE
MARZENIA DOZNAJĄ SPEŁNIENIA... ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA PANA P.KAZIMIERZU ❥
♡❤ ♡ ❥
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
W pamięci i sercu ♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
. ..I tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są chwile,
które los zatrzymał...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.