Słowa nie wyrażą naszej tęsknoty, słowa są płaskie, tęsknota wyrasta
górami, zamyka się w zwierciadle wspomnień jak w stawie
głębokim....Aniołki Nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Deszczu krople na oknie,jak łzy na twarzy,a ja..patrzę na deszcz i ludzi i tak
bardzo bym chciała Cię ze snu obudzić
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Smutny jest świat,gdy odchodzi bliskie sercu życie...wspólne
dni,marzenia...potem tego już nie ma...pozostają tylko wspomnienia.
Zgłoś SPAM
A.O
Odszedłeś..chociaż ból nam serce ściska..wspomnienia o Tobie pozostaną w
nas wszystkich.. Myśli ciepłe do Ciebie lecą..i czekamy z nadzieją, że dasz
nam, jakiś znak z Nieba...(¯`’•.¸(❤️) ¸.•’´¯)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)♡
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Odszedłeś na drugą stronę życia...zgasłeś,jak zdmuchnięta
przez wiatr świeca.Wierzę,że po drugiej stronie chmur,jest
lepszy,piękniejszy świat,w którym się wszyscy kiedyś spotkamy.((*))
Zgłoś SPAM
URSZULA
`✿
PANIE KAZIMIERZU- PAMIĘTAM...
Tęsknota - Ból - Cierpienie -
Pozostają Na Zawsze
✿
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze światełko pamięci na ten słoneczny piatek...
Zgłoś SPAM
(*)
Jesteś już za barierą życia ziemskiego..w nowym szczęśliwym życiu
wiecznym...Niech Bóg Cię otuli płaszczem dobroci...❤️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Jezu przez żołnierzy naigrawany zmiłuj się nad nami i p.Kazimierzem
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
,,Kiedyś wszystko było słońcem i radością Tak soczystą jak wiosenna
zieleń drzewa Życie było jak łuk tęczy kolorowe! Dziś wspomnienia tamtej
tęczy deszcz zalewa.."
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wszystko jedno,co będzie jutro, za rok...To, nieważne, pamięć
pozostanie..Musimy żyć dalej z nadzieją, że kiedyś się tam spotkamy...♥
O Was ciągle marzymy... smutek mamy na twarzy, na spotkanie czekamy, bo tak
bardzo Was kochamy...w oczach mamy łzy i ciągle tęsknimy, tęsknimy Kochani
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU nie pozwolimy zasnąć Nadziei..że się spotkamy bo w
sercach naszych pali się płomień Miłości i olbrzymiej tęsknoty za Wami.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.♥. PANIE KAZIMIERZU .♥. - Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód
pamięci zapalamy światełko...śpij spokojnie Aniołku.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Szczęścia naszego Byliście przyczyną, wspaniali, dobrzy....odeszliście i
raj nasz nagle zaginął i w piekle życia zostaliśmy sami...samotność,
smutek i żal boli..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Św.Faustyno Wypraszaj u Pana dla naszych Zmarłych Łaskę i Zbawienie,nam
pomóż żyć bez buntu i złości ulżyj rozpaczy i wzmocnij w nas wiarę w
Boże MiłosierdzieP.Kaziu,dla Pana moje światełko i modlitwa
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.