MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...*♥ PANIE KAZIMIERZU ♥*
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Obraz chwili maluje cząstka serca wypełniona dobrymi myślami.. Wam ją
darujemy i niech piękno swym blaskiem zawsze Was otacza i czaruje....tęsknimy
Kochani tak bardzo
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tego cierpienia czas nie ukoi, pustki nikt i nic nie zapełni, rozpaczy nie
zmniejszy .. Odeszliście..Została bezradność, smutna codzienność bez celu
i czekanie,by kiedyś znów być razem..:"(*
Zgłoś SPAM
(❤)
Smutek jest, gdy zmagasz się z życiem, cierpieniem..Gdy ciemna ściana przed
Tobą i nie ma od niej odwrotu...Ty, zwyciężyłeś śmierć! W sercach naszych
jesteś na zawsze!
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
A.O
Jesteś wspomnieniem pięknym, duchem niepojętym..Cóż mamy zrobić, my
proszący o Twoje szczęście..Modlić się, wspominać, zapalać znicze..Nie
możemy dać Ci więcej...Tylko jeszcze pamięć i serce..
Zgłoś SPAM
córka
Dzisiaj siedziałam w parku i patrzyłam na pąki na krzewach..i łzy mi
stanęły w oczach, że już nigdy tego nie zobaczysz, a tak cieszyłeś się
zawsze wiosną..
Zgłoś SPAM
córka
Kaziuniu kochany..serce płacze i tęskni...❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Zawitała wiosna..Ty już nigdy nie będziesz czekał na nią, cieszył się
słońcem, smutno, chociaż na świecie tak radośnie..Żyłeś długo, z woli
Pana, teraz w Niebie czeka Cię wieczność wspaniała...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu,codzienną modlitwę i płomyczek pamięci...posyłam dla Pana do
Nieba,bo przecież tego Wam wszystkim...najbardziej potrzeba.Spokojnego snu((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie
w spokoju ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Niech otula Pana ciepło pięknych chwil. Niech Pana życie niebiańskie mieni
się kolorami szczęścia Niech otacza Pana ciepło i piękno Anielskich
serc.ღ Światełko zapalam,bo tylko to mogę zrobić.ღ
Zgłoś SPAM
ku pamięci
☀️☘❤ W promieniach wiosennego słoneczka, w powiewie wiatru, śpiewie
ptaków.. Wspomnienia o Tobie trwają..Bo, pamięć o życiu kochanego
człowieka, nigdy z serc nie ucieka..☀️☘❤
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
To co minęło już nigdy nie wróci. Każde wspomnienie na nowo smuci. To były
piękne chwile i zostaną niezapomniane. Lecz za każdym ich wspomnieniem
tworzą nową ranę.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota jest najdokładniejszym sposobem pomiaru siły miłości ... dlatego
nigdy nie przestaniemy tęsknić za Wami, za tym co już było i za tym czego
wspólnie nie zrobiliśmy...Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
(❤)
Pustka wszędzie..uśmiech zgasł razem z Tobą..Byłeś z nami, już nigdy nie
będziesz. Żal wielki nasze serca przytłacza..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Czasem odchodzą nasze Anioły, i wtedy w miejscu staje czas...a z Nimi cząstka
nas odchodzi i gorzki grymas marszczy naszą twarz.Dla Pana ślę płomyczek i
modlitwę,na dzisiejszą Niedzielę*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.