Śmierć Cię zabrała, o zgodę nikogo nie pytała..Śpij spokojnie w wiecznym
śnie i opieką otul nas..❤(")❤
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Smutny jest świat gdy odchodzi bliskie sercu życie.Kiedyś było
inaczej;wspólne dni, marzenia.Teraz tego kochani już nie ma.Dzisiaj pozostały
nam tylko wspomnienia. Moja pamięć wraz z lampeczką.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Połączeni już na zawsze jesteśmy z Tobą, nierozerwalną więzią
pamięci...Jesteś wśród nas, w modlitwie, tęsknocie, łzach, co czasem, na
wspomnienie...ze wzruszenia, popłyną...((☀))
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Żal nasz bezmierny , cicha łza się sączy , ucichnie wtedy , kiedy Bóg nas
złączy..
Zgłoś SPAM
URSZULA
Słoną łzą samotności
Co po policzku spływa
I oceanem tęsknoty
Która Twe imię wciąż wzywa
Choć czasami się nie da
łez płynących powstrzymać,
gdy tęsknota aż boli
smutku nie da zatrzymać
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀ Modlitwy szept i
światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
O Tych, którzy nas szczęściem przez Swe istnienie w życiu darzyli, nie
mówmy z rozpaczą, że od nas odeszli, ale z wdzięcznością - ONI TU BYLI...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
"Nikt nie umiera na ziemi, dopóki żyje w sercach tych, którzy
zostają".
Zgłoś SPAM
(*)
✰ۣۜঔ˜❤️˜♫ …★ ✰ۣۜঔ˜❤️˜Zapisana ścieżka życia
czasem kręta, czasem wąska, czasem prosta... Już skończyła się dla Ciebie,
jesteś teraz w naszych myślach..chociaż tak daleko w
niebie...✰ۣۜঔ˜❤️˜♫ …★ ✰ۣۜঔ˜❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Śmierc to stacja w podróży na której przesiadamy się do innego
życia.Zmieniamy wagon,lecz nasza podróż trwa nadal.P.Kaziu,mam nadzieję że
Pana podróż się skończyła i jest Pan już szczęśliwy w Niebie.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Czy rozpoznasz mnie, gdy spotkamy się w niebie... czy uścisnę Cię, gdy
spotkamy się w niebie..." Panie Kazimierzu, światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
A.O
Serca nasze są, jak cicha przystań,gdzie zatrzymują się myśli o
Tobie...Są, jak studnia bezdenna, gdzie smutki swoje topimy..
✿_ŚWIATEŁKO..PAMIĘĆ..MODLITWA..✿
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Wtorkowe wirtualne płomyki niech Panu płoną i nigdy nie gasną ... Pana
pamięci, Panie KAZIMIERZU ...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Póki żyjemy i śnimy,w naszych sercach Was chronimy.Wspomnienia nie pozwalają
odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę.Lecz wciąż jest w nas smutek i
tęsknota.Światełko dla Pana Kazimierza.◕❤️◕
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Niech będzie pięknie..Dusza Twoja i moja, będziemy duchem razem..Przypomnij
mi też swój uśmiech, niech ciepłem mnie ogrzeje, gdy dzień tulony smutkiem,
odbiera nadzieję...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Szczęście to przekonanie,że jesteśmy w sercach i pamięci innych ludzi a oni
w naszych,,..tylko ten nieodparty żal że wciąż mogliście być wśród
nas…
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.