Na krańcu tęczy, w dalekich obłokach, w nieznanych nam jeszcze światach jest
Wasz nowy dom, Bądźcie tam szczęśliwi i niech nie brakuje Wam niczego
Kochani
Zgłoś SPAM
(❤)
Nie potrafimy zapomnieć o Tobie, bo takich ludzi się nie zapomina....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Wy tam w górze,na wiecznośc jesteście ukołysani,Wasze Dusze pewnie fruwają
gdzieś między nami...lecz w naszych sercach,na zawsze jesteście schowani.Moc
płomyczków ślę Panu do Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci .. Twojej pamięci ... [*]...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje...
Zgłoś SPAM
A.O
Miłość na skrzypcach zagrała melodię wiecznych snów, jak tylko
najpiękniej umiała, płynęła muzyka bez zbędnych słów.. na strunach
cienkich palce tańczyły..W oku kręciła się smutku łza..Żal..[[❤]]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutne światełko Panie Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
(*)
♥✿♥ Racz wiekuiste dać odpoczywanie Duszy Kazimierza, najłaskawszy
Panie! A światłość wieczna niechaj Mu przyświeca, niech ogląda Twe
najświętsze lica...♥✿♥ Na zawsze w sercach..♥✿♥
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
♥♥Ci, którzy żyją nadzieją, ♥♥♥widzą dalej. ♥♥ Ci, co żyją
miłością, ♥♥♥widzą głębiej. ♥♥Ci, co żyją wiarą,
♥♥♥widzą wszystko w innym świetle...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Niech Twoje życie pełne trudnych zakrętów będzie zawsze pięknym
wspomnieniem, niech to co żyje w nas, nigdy nie przeminie..Bądź pozdrowiony
na niebiańskich łąkach wiecznego snu..❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
córka
Spoczywaj Tatulku w spokoju..Tęsknotę moją i miłość posyłam codziennie do
Ciebie...Mam pewność, że spotkamy się, tylko nie wiem gdzie? Bo, Niebo jest
tylko w sercu człowieka, który kocha i czeka.( ♥ )
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
To co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł ,niosąc
w zamian tęsknotę i łzy...Smutno i słów brak Panie Kaziierzu..❤️
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech to światełko odnajdzie Was gdzieś wysoko i przekaże Wam, że tu na
ziemi, ci co zostali, pamiętają... i tęsknią...i kochają...i wierzą w
spotkanie...
Zgłoś SPAM
(*)
Bo życie tyle barw ma: raz radość, raz łza..Ale, gdy traci się kochaną
osobę, to już nie ma radości, smutek tylko w sercu i łzy bezsilności...
Zgłoś SPAM
URSZULA
♥
A Ci co zostali, niech zawsze pamiętają ,
że w niebie u Boga już swoje miejsce mają...
♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michał Ruta
;Kiedy tęsknię - zamykam powieki....i jesteś....i jesteś;..♥. Modlitwa i
Światełko Pamięci dla Pana p.Kazimierzu
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)❄
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Tu jest pamięc i palący się znicz,tutaj napis i kwiat
pozostanie,ale Pana tutaj już nie ma...bo w Niebie masz wieczne Swe
odpoczywanie.Światełko z modlitwą posyłam.(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.