Wraz z Wami radość umknęła w nieznane..Wszystko co piękne odeszło na
zawsze..Jak więc znaleźć wiosenne promienie słońca?..₪⋱❤⋰₪
Jaśniutkie pełne ciepła światełko zapalam dla
Pana,P.Kazimierzu.₪⋱❤⋰₪
Zgłoś SPAM
URSZULA
♥ღ*•
Pozwól nie tęsknić nam Boże
do tego, co być nie może- Pamiętam
•*ღ♥
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Samotność,smutek i żal boli....Wy przeszliście do innego świata,a my tutaj
umieramy powoli,wspominamy z Wami przeżyte lata...z Waszym odejściem dla nas
czas szczęścia minął....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA..[[♥]]..PANIE KAZIMIERZU..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wspomnienia zawsze pozostaną czas tyka wciąż miarowo serce nie chce
przystanąć ani na chwilę, nadchodzi czas zadumy, wzniosły czas anioły
przenoszą myśli do tych odległych dni które już nie wrócą
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Nadzieję w sercu nosimy, że wszystko ma sens jakiś, słońce ,gwiazdy na
niebie i śpiewające ptaki. Że po coś jest nam dana radość i cierpienie,
wrogowie, przyjaciele, marzenia i sumienie...
Zgłoś SPAM
(❤)
W sercach nosimy naszych kochanych, co odeszli do krainy cienia...I czas, nic tu
nie zmienia...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Nie ma Cię już tutaj,lecz pozostały wspomnienia...żywe ślady
Twojego p.Kaziu istnienia.Światełko z modlitwą,posyłam dla Ciebie...na Twą
chmurkę na Niebie.((*))
Zgłoś SPAM
(*)
I tylko wiatr ciągle śpiewa melodię tęsknoty, tak, jak serce
stęsknione... ¸.•♥¸.•´
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Ostatnie marcowe światełko pamięci ..[*]...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Jesteś wspomnieniem..Ale złączeni jesteśmy z Tobą, nierozerwalną więzią
duchową, która będzie trwała na zawsze...Pokój Twojej duszy..❤️
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Nadzieja... to siła skrzydeł która potrafi nieść nas poprzez mroki To
czasem wszystko, co daje nam życie choć trudno jest nam się z tym pogodzić.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Najsmutniejsze są wspomnienia,które zadają okropny ból.Najsmutniejsze jest
własne serce gdy cichutko woła wróć,choćby we śnie..Światełko
jaśniutkie zostawiam.Spoczywaj w pokoju P.Kazimierzu.. ♡♡♡
Zgłoś SPAM
córcia
Ciągle wspominam kochany Kazieczku nasz wspólny czas..Tak szybko to wszystko
minęło.. Dzisiaj pozostały mi tylko łzy, tęsknota i
wspomnienia...Tatulku...❤️..☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
URSZULA
✿
Bo najgorsze jest czekanie
na spotkanie z Wami w niebie
I ta cisza: pusta
cicha, sucha, czarna...
Bo najcięższe jest czekanie...
Ta samotność, ciemna
i tęsknota serca WIELKA
✿
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.