Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
567215
Zapalone ponad rok temu
ku pamięci
থৣ❤️ Już ran­kiem kwiaty ot­wierają się ty­siąca­mi kielichów ku niebu..a nasze ser­ca otwierają się także..dla Ciebie, kwiatów bukiet zamiast listu, tak chcielibyśmy żebyś je ujrzał...থৣ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Niech Panu w Niebie śpiewają Wszystkie Anioły...śpij spokojnie Panie Kazimierzu...░ ღ Światełko zapalam,bo tylko to mogę zrobić. ღ ░
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☾●✽●☽ (▒ ❤ ▒)☾●✽●☽ Światełko i modlitwę zostawiamy☾●✽●☽(▒ ❤ ▒)☾●✽●☽
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥»________❄️ ♥»_______☀__❄️ ♥»______$____❄️ ♥»_____☀__♥♥__❄️ ♥»______❄️_♥♥_☀____ ♥»________♥♥______ ♥»_____ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY___ ♥»_____❄️_______☀___
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki***
Dziękuje z całego serca za pamięć o moich ukochanych Aniołeczkach.
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki***
Każdy gwiazdkę ma na niebie...dla każdego gwiazdka lśni...PAN BÓG wybrał właśnie CIEBIE..i tą gwiazdką JESTEŚ TY.....[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć...Światełko naszej pamięci na 2 dni
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Życie przecież oznacza to samo co przedtem,jest tym samym,czym zawsze było...dlaczego więc Mielibyście być nieobecni w naszych myślach, tylko dlatego,że nie możemy Was zobaczyć?..
Zgłoś SPAM
(❤)
Słoneczne światełko z modlitwą zostawiamy w dniu 1 kwietnia..W tym, szczególnym dniu, urodzin Twoich dziewczyn...Jedna, jest już z Tobą, przytul Ją, drugiej strzeż, prosimy Cię o to. ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Z niczym przyszedłeś na ten świat,odchodząc niczego też nie zabrałeś ze sobą...zostawiłeś na tym świecie ślad,którym wszyscy kiedyś podążymy za Tobą.Płomyczek i modlitwę zostawiam(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Smutek..to uczucie, które zabiera nam całą radość życia. Trwamy w nim, bo trudno pogodzić się, ze stratą kochanej osoby, tęsknimy i tak, żal...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
✴❄
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU ♥ Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć- zostaje tylko milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc.... ♥
Zgłoś SPAM
(*)
On w każdym dniu, wspomnieniami...żyje w sercach naszych. A my, zadumani nad przeszłością... Smutek, w blasku światełek, przeplata się z wiecznością...☾♥☸♥☽
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wszystko ma początek i koniec..Niczego nie możemy zatrzymać na zawsze...Serca nasze będą tęsknić nieustannie, żalu naszego nikt nie usłyszy...
Zgłoś SPAM
Twoja ukochana córcia
Radosny dzień Tatulku,to był kiedyś,teraz tylko smutek osiadł już na zawsze,w sercu moim..Jedyne pocieszenie,że Jesteście razem..Przytul dzisiaj ode mnie Mateńkę..bardzo kocham Was i tęsknie♥♥♥..♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
"Śmierć jest wielkością niezmienną, jedynie ból jest wielkością zmienną, która może nieskończenie wzrastać." - Georg Christoph Lichtenberg. (światełko na dziś i jutro)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1946   1947   1948   ...   3047   3048    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012