থৣ❤️ Już rankiem kwiaty otwierają się tysiącami kielichów
ku niebu..a nasze serca otwierają się także..dla Ciebie, kwiatów bukiet
zamiast listu, tak chcielibyśmy żebyś je ujrzał...থৣ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Niech Panu w Niebie śpiewają Wszystkie Anioły...śpij spokojnie Panie
Kazimierzu...░ ღ Światełko zapalam,bo tylko to mogę zrobić. ღ ░
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☾●✽●☽ (▒ ❤ ▒)☾●✽●☽ Światełko i modlitwę
zostawiamy☾●✽●☽(▒ ❤ ▒)☾●✽●☽
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki***
Dziękuje z całego serca za pamięć o moich ukochanych Aniołeczkach.
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki***
Każdy gwiazdkę ma na niebie...dla każdego gwiazdka lśni...PAN BÓG wybrał
właśnie CIEBIE..i tą gwiazdką JESTEŚ TY.....[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć...Światełko naszej
pamięci na 2 dni
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Życie przecież oznacza to samo co przedtem,jest tym samym,czym zawsze
było...dlaczego więc Mielibyście być nieobecni w naszych myślach, tylko
dlatego,że nie możemy Was zobaczyć?..
Zgłoś SPAM
(❤)
Słoneczne światełko z modlitwą zostawiamy w dniu 1 kwietnia..W tym,
szczególnym dniu, urodzin Twoich dziewczyn...Jedna, jest już z Tobą, przytul
Ją, drugiej strzeż, prosimy Cię o to. ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Z niczym przyszedłeś na ten świat,odchodząc niczego też nie
zabrałeś ze sobą...zostawiłeś na tym świecie ślad,którym wszyscy kiedyś
podążymy za Tobą.Płomyczek i modlitwę zostawiam(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Smutek..to uczucie, które zabiera nam całą radość życia. Trwamy w nim, bo
trudno pogodzić się, ze stratą kochanej osoby, tęsknimy i tak, żal...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
✴❄
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU ♥
Gdy smutek boli,
a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć-
zostaje tylko milczenie
pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc....
♥
Zgłoś SPAM
(*)
On w każdym dniu, wspomnieniami...żyje w sercach naszych. A my, zadumani nad
przeszłością... Smutek, w blasku światełek, przeplata się z
wiecznością...☾♥☸♥☽
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wszystko ma początek i koniec..Niczego nie możemy zatrzymać na zawsze...Serca
nasze będą tęsknić nieustannie, żalu naszego nikt nie usłyszy...
Zgłoś SPAM
Twoja ukochana córcia
Radosny dzień Tatulku,to był kiedyś,teraz tylko smutek osiadł już na
zawsze,w sercu moim..Jedyne pocieszenie,że Jesteście razem..Przytul dzisiaj
ode mnie Mateńkę..bardzo kocham Was i tęsknie♥♥♥..♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
"Śmierć jest wielkością niezmienną, jedynie ból jest wielkością
zmienną, która może nieskończenie wzrastać." - Georg Christoph
Lichtenberg. (światełko na dziś i jutro)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.