Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
567238
Zapalone ponad rok temu
córcia
Kazieczku..każdego dnia JESTEŚ ze mną..trudno mi, cały czas mi trudno..Ty, sprawiałeś,że wszystko mogłam pokonać, do wszystkiego miałam siłę, Ty, byłeś moją siłą, teraz pustka, bezsens..Kocham Cię.
Zgłoś SPAM
A.O
╬╬ Taka była wola Twoja Panie..Wezwałeś Kazimierza do siebie, bo miałeś przygotowane dla niego miejsce w niebie..╬╬ Niech teraz w spokoju odpoczywa, niech Jego dusza będzie szczęśliwa..╬╬
Zgłoś SPAM
Hanna T.
۩۩۩۩ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ ۩۩۩۩
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu,lampeczkę mojej pamięci z modlitwą,posyłam Panu do Nieba...bo tego Wam wszystkim po drugiej stronie chmur,prawdopodobnie najbardziej potrzeba.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Łzy nasze, jak promyki słońca, będą płynąć bez końca..Bo nic dwa razy się nie zdarza, odszedłeś do krainy marzeń o wiecznym, szczęśliwym, życiu..Niech, to życie, będzie piękne...☾❀☽
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Mieliśmy wszystko:szczęście każdego dnia,chęć życia,nadzieję na przyszłość.Inie zostało nam z tego nic prócz wspomnień,które im wtedy bardziej radosne,tym teraz dotkliwiej bolą. Światełko dla Pana.
Zgłoś SPAM
(❤)
Gdy będziesz już na nieba wyżynach, wstaw się za nami do Boga..On, nasz Pan wszechmogący, niech nas uspokoi..niech, da nam nadzieję, na wspólne z Tobą, życie wieczne...❤
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Pamiętajmy nie tylko dziś pamiętajmy zawsze ... bo tak długo człowiek żyje jak długo o nim się pamięta .... Promyczki pamięci dla Ciebie Aniołku..
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
PANIE KAZIMIERZU [[♥]] Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pana.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie rozlega się Tam płacz...nie doskwiera i Tam ból,Tam ... ... mieszka szczęście,Tam odpoczywa serce... Pamiętamy
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
Zgłoś SPAM
córcia
Tatulku kochany..Łez moich już nie zliczę, które wypłakałam za Tobą..Ciągle jeszcze budzę się i chcę biec do Ciebie..Po chwili przychodzi rzeczywistość:"przecież taty już nie ma". Kocham Cie bardzo.❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
✿⊰♥⊱✿ ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ✿⊰♥⊱✿
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Jezu okrutnie biczowany " zmiłuj się nad nami i Kazimierzem
Zgłoś SPAM
A.0
Chcielibyśmy, aby pamięć o Was nigdy nie umarła, bo pamięć jest jedyną rzeczą, jaką można dać bezinteresownie z poczuciem, że, jak my odejdziemy,to ktoś też o nas nie zapomni...
Zgłoś SPAM
Hanna T.
❤ DROGI PANIE KAZIMIERZU ZAPALAM NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❤ Halinko bardzo dziękuję za pamięć o moich bliskich podczas mojej długiej nieobecności spowodowanej chorobą. Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś SPAM
(*)
Wspomnienia o Tobie, Kazimierzu, tak skrzętnie zbierane, są balsamem, na dalsze przetrwanie...Nadzieję mamy, że jeszcze się z Tobą spotkamy...Radości nie będzie końca..
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1945   1946   1947   ...   3047   3048    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012