Kazieczku..każdego dnia JESTEŚ ze mną..trudno mi, cały czas mi trudno..Ty,
sprawiałeś,że wszystko mogłam pokonać, do wszystkiego miałam siłę, Ty,
byłeś moją siłą, teraz pustka, bezsens..Kocham Cię.
Zgłoś SPAM
A.O
╬╬ Taka była wola Twoja Panie..Wezwałeś Kazimierza do siebie, bo miałeś
przygotowane dla niego miejsce w niebie..╬╬ Niech teraz w spokoju odpoczywa,
niech Jego dusza będzie szczęśliwa..╬╬
Zgłoś SPAM
Hanna T.
۩۩۩۩ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ ۩۩۩۩
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu,lampeczkę mojej pamięci z modlitwą,posyłam Panu do Nieba...bo
tego Wam wszystkim po drugiej stronie chmur,prawdopodobnie najbardziej
potrzeba.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Łzy nasze, jak promyki słońca, będą płynąć bez końca..Bo nic dwa razy
się nie zdarza, odszedłeś do krainy marzeń o wiecznym, szczęśliwym,
życiu..Niech, to życie, będzie piękne...☾❀☽
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Mieliśmy wszystko:szczęście każdego dnia,chęć życia,nadzieję na
przyszłość.Inie zostało nam z tego nic prócz wspomnień,które im wtedy
bardziej radosne,tym teraz dotkliwiej bolą. Światełko dla Pana.
Zgłoś SPAM
(❤)
Gdy będziesz już na nieba wyżynach, wstaw się za nami do Boga..On, nasz Pan
wszechmogący, niech nas uspokoi..niech, da nam nadzieję, na wspólne z Tobą,
życie wieczne...❤
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Pamiętajmy nie tylko dziś
pamiętajmy zawsze ...
bo tak długo człowiek żyje
jak długo o nim się pamięta ....
Promyczki pamięci dla Ciebie Aniołku..
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
PANIE KAZIMIERZU [[♥]] Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pana.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie rozlega się Tam płacz...nie doskwiera i Tam ból,Tam ... ... mieszka
szczęście,Tam odpoczywa serce... Pamiętamy
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
Zgłoś SPAM
córcia
Tatulku kochany..Łez moich już nie zliczę, które wypłakałam za
Tobą..Ciągle jeszcze budzę się i chcę biec do Ciebie..Po chwili przychodzi
rzeczywistość:"przecież taty już nie ma". Kocham Cie bardzo.❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
✿⊰♥⊱✿ ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ✿⊰♥⊱✿
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Jezu okrutnie biczowany " zmiłuj się nad nami i Kazimierzem
Zgłoś SPAM
A.0
Chcielibyśmy, aby pamięć o Was nigdy nie umarła, bo pamięć jest jedyną
rzeczą, jaką można dać bezinteresownie z poczuciem, że, jak my
odejdziemy,to ktoś też o nas nie zapomni...
Zgłoś SPAM
Hanna T.
❤ DROGI PANIE KAZIMIERZU ZAPALAM NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❤
Halinko bardzo dziękuję za pamięć o moich bliskich
podczas mojej długiej nieobecności spowodowanej chorobą.
Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś SPAM
(*)
Wspomnienia o Tobie, Kazimierzu, tak skrzętnie zbierane, są balsamem, na
dalsze przetrwanie...Nadzieję mamy, że jeszcze się z Tobą
spotkamy...Radości nie będzie końca..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.