Nie chce tęsknić, nie chcę płakać..Chcę Cię Tatku zobaczyć, przytulić,
pogadać z Tobą.. ale to marzenia moje, spełnić ich nikt nie może, pomóż
nam w tej smutnej wędrówce, przez życie, Boże!
Zgłoś SPAM
(*)
Wieczny odpoczynek dla Duszy Twej..niech będzie szczęśliwa w krainie
wiecznego snu...❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
URSZULA
✿
Słoną łzą samotności
Co po policzku spływa
I oceanem tęsknoty
Która Twe imię wciąż wzywa
Choć czasami się nie da
łez płynących powstrzymać,
gdy tęsknota aż boli
smutku nie da zatrzymać
✿
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY;....Światełko naszej pamięci dla Pana p
Kazimierzu..[[♥]]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kochamy Tych co odeszli,bo nieobecni są wśród nas i choć Ich nie widzimy Oni
zawsze są z nami...Jesteście Kochani z nami na zawsze
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Mijają tygodnie,miesiące i lata,a ból i tęsknota za Wami nasze
Aniołki...wciąż do nas powraca.P.Kazimierzu,zapalam Panu lampeczkę mej
pamięci i ślę ją z szeptem modlitwy do Nieba w Pana intencji(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Chociaż czas się nie zatrzymuje ,pamięć w nas zostaje, wspomnienie
zapomnieć nie pozwala, tęsknota nigdy nie wygasa..Pozostaje wiara na
spotkanie, w tym lepszym świecie..[[*]]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Tęsknota,ból,cierpienie,pamięć i wspomnienie... nie znają czasu, pozostają
na zawsze.Światełko jaśniutkie zostawiam.Odpoczywaj w pokoju P.Kazimierzu..
♡ ♡ ♡
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
W naszych sercach zawsze będzie Wasze miejsce, Wasz ślad i nasza wielka
miłość, która Was otula każdego dnia.....
Zgłoś SPAM
(❤)
"Pamięć, to dar najpiękniejszy, dla Tych, co już od nas odeszli.."
Dla Ciebie, nasza pamięć i światełko do wieczności..do Twojego nowego DOMU.
Boże, zbaw Jego duszę, bo możesz..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze światełko pamięci dla Pana, Panie KAZIMIERZU...Pana
pamięci...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Gdy słońce wstaje w ciszy poranka, i nowy dzień się zaczyna, myślimy o
Tobie, miłej naszym sercom osobie. Chcielibyśmy, aby ten Twój nowy świat
wiele dobra Ci dał, modlimy się o to..❤️
PANIE KAZIMIERZU
"Pewnego dnia-Bóg postanowił wezwać Cię do siebie
I nagle płomyk życia Ci zagasł..
Dla nas przestał istnieć świat.
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Przez życie trzeba iść serdecznie, niosąc w otwartych dłoniach światło,
bo tylko tacy żyją wiecznie, którzy z miłością w sercach gasną…
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
(*)
To nie tak się stało, jak być miało, nie tak..Pozostał
żal...☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.