Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
567267
Zapalone ponad rok temu
córka
Nie chce tęsknić, nie chcę płakać..Chcę Cię Tatku zobaczyć, przytulić, pogadać z Tobą.. ale to marzenia moje, spełnić ich nikt nie może, pomóż nam w tej smutnej wędrówce, przez życie, Boże!
Zgłoś SPAM
(*)
Wieczny odpoczynek dla Duszy Twej..niech będzie szczęśliwa w krainie wiecznego snu...❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
URSZULA
✿ Słoną łzą samotności Co po policzku spływa I oceanem tęsknoty Która Twe imię wciąż wzywa Choć czasami się nie da łez płynących powstrzymać, gdy tęsknota aż boli smutku nie da zatrzymać ✿
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY;....Światełko naszej pamięci dla Pana p Kazimierzu..[[♥]]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kochamy Tych co odeszli,bo nieobecni są wśród nas i choć Ich nie widzimy Oni zawsze są z nami...Jesteście Kochani z nami na zawsze
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Mijają tygodnie,miesiące i lata,a ból i tęsknota za Wami nasze Aniołki...wciąż do nas powraca.P.Kazimierzu,zapalam Panu lampeczkę mej pamięci i ślę ją z szeptem modlitwy do Nieba w Pana intencji(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Chociaż czas się nie zatrzymuje ,pamięć w nas zostaje, wspomnienie zapomnieć nie pozwala, tęsknota nigdy nie wygasa..Pozostaje wiara na spotkanie, w tym lepszym świecie..[[*]]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Tęsknota,ból,cierpienie,pamięć i wspomnienie... nie znają czasu, pozostają na zawsze.Światełko jaśniutkie zostawiam.Odpoczywaj w pokoju P.Kazimierzu.. ♡ ♡ ♡
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
W naszych sercach zawsze będzie Wasze miejsce, Wasz ślad i nasza wielka miłość, która Was otula każdego dnia.....
Zgłoś SPAM
(❤)
"Pamięć, to dar najpiękniejszy, dla Tych, co już od nas odeszli.." Dla Ciebie, nasza pamięć i światełko do wieczności..do Twojego nowego DOMU. Boże, zbaw Jego duszę, bo możesz..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze światełko pamięci dla Pana, Panie KAZIMIERZU...Pana pamięci...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Gdy słońce wstaje w ciszy poranka, i nowy dzień się zaczyna, myślimy o Tobie, miłej naszym sercom osobie. Chcielibyśmy, aby ten Twój nowy świat wiele dobra Ci dał, modlimy się o to..❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─ Światełko i modlitwę zostawiamy •*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU "Pewnego dnia-Bóg postanowił wezwać Cię do siebie I nagle płomyk życia Ci zagasł.. Dla nas przestał istnieć świat. ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Przez życie trzeba iść serdecznie, niosąc w otwartych dłoniach światło, bo tylko tacy żyją wiecznie, którzy z miłością w sercach gasną…
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
(*)
To nie tak się stało, jak być miało, nie tak..Pozostał żal...☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1944   1945   1946   ...   3047   3048    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012