°*•❤️✿❤️•*° JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
°*•❤️✿❤️•*°
Zgłoś SPAM
(*)
Zapłacz, bo dla płaczących Niebo bywa łaskawsze, lecz niech uwierzą
wierzący, że On nie odszedł na zawsze. Zapłacz, uroń łzę jedną i drugą,
i - przestań , bo on nie odszedł na długo.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Orędujcie wszyscy święci,w chwale wiecznej już przyjęci, aby z wami Boga
swego,czcili zmarli słudzy jego. Duszom zmarłym dobry Panie,racz dać wieczne
spoczywanie niech im światłość świeci wiecznie...
"Cokolwiek w sobie ma ten świat odmienny,wszystko przemija jako
jednodzienny kwiat, który pięknie się rozwinie rano, a w południe
zaginie..." Pozostawiam światełko mojej pamięci (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
"Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w
naszych sercach"
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy oczy otwieramy o świcie, nasz wzrok Was szuka tam na błękicie, gdzie
niebiański pałac się wznosi, tam serca nasze modlitwy i światełka dla Was
Kochani zanosi....
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Są chwile, których nigdy nie zaprzepaścimy,godziny które tkwić będą w
nas,minuty odliczane do sekund i wspomnienia które będą wiecznie
trwać..•✿• Światełko otulone pamiecią moją dla Pana.•✿•
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
W obliczu spraw ostatecznych czujemy bezsilność, która odbiera chęć do
życia, bo bez Ukochanych Najbliższych ginie ziemski cel naszego istnienia.
Światełko mojej pamięci
Zgłoś SPAM
(❤)
"Wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod
niebem" - jak zapisano w Księdze Koheleta.Twój czas był długi, przez
Boga Ci wyznaczony..dziękujemy Bogu za to..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kazimierzu!Tu Pana już nie ma,lecz jest Pan przecież i pozostanie na zawsze w
tym lepszym...niewidzialnym świecie.Światełkiem i modlitwą Pana wspieram,a
swój ból i cierpienie P.Bogu powierzam.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Tęsknimy za Wami, bo kochaliśmy Was nad życie..A teraz pustka została i
płacz za tym, co minęło bezpowrotnie...Daj Boże, abyśmy jeszcze kiedyś
się spotkali z naszymi Aniołami...
Zgłoś SPAM
Hanna T.
❤❤❤❤░ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH ZAWSZE PŁONIE
░❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Kiedy Bóg Was zabiera, chcemy wierzyć w Raj, chcemy z nieba siłę brać,
zgodzić się z losem, uwierzyć w sens przeznaczenia...Choć życie kończy
się – znajdziesz raj..na zawsze, w sercach naszych..☀❤️☀
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.