Czym jest wspomnienie? Tym co odeszło, Łzą która liczy czas miniony,
Szczęściem ukrytym głęboko w sercu, radością, tęsknotą, smutkiem,
pragnieniem. żalem i błaganiem .....
Nie płaczcie za moją nieobecnością,czujcie się blisko mnie i mówcie do
mnie jeszcze.Będę was kochał z Nieba,jak kochałem na ziemi”...
Zgłoś SPAM
A.O
❤️Gdy Twoje umęczone serce bić przestało..Smutek zapanował, bo byłeś
nam bliski..Twoje życie, wzorem dla nas..Na zawsze jesteś z nami, w sercach
naszych..❤️
Zgłoś SPAM
(❤)
Niech będzie dusza Twa szczęśliwa w tej krainie bez łez i cierpienia, Tam
każdy trafi, gdy Bóg go zawoła, bo to kraina bez granic...(❤)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nie istnieje żadna miara miłości...
kochać można tylko bezgranicznie...Tak, jak Ty kochałeś i byłeś
kochany...✿•••═──...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Wartość życia nie zależy od długości jego trwania.Ważne jest to,ile
miłości potrafimy ofiarować w tym czasie, który jest nam dany.W zamyśleniu
serca mego zapalam Światełko za wczoraj i na dzisiaj.♡
Zgłoś SPAM
córcia
Tęsknota i smutek pozostaną już na zawsze w sercu..Tak bardzo mi Ciebie,
kochany Tato brakuje..Taka straszna pustka wdarła się w życie moje..Wiem, że
też tęsknisz, przyjdź, choć na chwilę..(♥)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mieliście tu być, ale jednak Was zabrakło, Mieliście tu być, ale zgasło
Wasze światło, Mieliście tu być, tworzyć, czuć, przeżywać...ciężko bez
Was żyć Kochani...
Zgłoś SPAM
córcia
Tatulku najdroższy...❤️
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Pana, Panie KAZIMIERZU ...[*]....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
[[♥]] - Światełko naszej pamięci dla Pana p.Kazimierzu.
Tak trudne jest nasze życie, gdy pozostaliście, tylko
wspomnieniem...Wspomnieniem pięknym, istnieniem niepojętym, ciągłą serca
tęsknotą..❤
Zgłoś SPAM
(❤)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Ci co dchodzą,nigdy do nas już nie powrócą,ale na zawsze pozostaną
w...naszych sercach i naszej pamięci.P.Kazimierzu!Spokojnego snu,zapalam dla
Pana najjaśniejszą lampeczkę mojej pamięci.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Oczy od łez zamglone, myśli biegną hen w dal..Lat minionych ciągle
żal..prócz modlitwy za spokój Twej duszy i pamięci, nic więcej nie możemy
Ci dać. Odpoczywaj w pokoju Kazimierzu[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.