Choć wstanie słońce,wyjdzie zza chmurki,już nic nie będzie takie samo,bo
przecież nie ma tu Was...choć uśmiech może kiedyś wróci,już nic nie
będzie takie samo... Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
A.O
Pozostały nam tylko wspomnienia,które wzruszają serca nasze..❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
To,co było nam najdroższe,śmierć nam zabrała,a w sercach naszych...jedynie
boleść i pustka pozostała.Spokojnego snu p.Kazimierzu,ja modlę się i
zapalam Panu wiosenny płomyczek pamięci.((*))
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Każda chwila jest magią,a każde wspomnienie skarbem. My pamiętamy i ta
pamięć pozostanie. Cichym serca wspomnieniem Światełko Panu
zapalam..♡❤️♡
Zgłoś SPAM
(❤)
Odchodzimy z tego świata..na wieczny sen,odchodzimy,aby poznać,co to
wieczność jest...A gdy już odejdziemy ze świata tego,to czy trafimy do
lepszego? Odwieczne pytanie gnębi nas.Ty już wiesz, my nie.
Zgłoś SPAM
Hanna T.
❤ *•❄•* NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI *•❄•* ❤
Zgłoś SPAM
córcia
Tatulku mój..miałeś takie piękne dłonie, chociaż byłeś taki spracowany,
piękny umysł, pięknie żyłeś..Przez tyle lat..Bogu dziękuję za to, ale
ciągle mi Ciebie brak..tęsknię kochany Tato..♥
Zgłoś SPAM
(*)
Kiedyś,otworzycie nam bramy Nieba..
My Was przecież tak bardzo kochamy,
tak pragniemy wziąć Was znów za ręce..A teraz musimy żyć w żalu,
otuleni mięciutką tęsknotą..●(✽)●.
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
,,Miłość nie poginie. Zawsze w pamięci się schowa.''- ks. J.
Twardowski
Zgłoś SPAM
ku pamięci
((✿)) Czas się zatrzymuje, gdy ktoś kochany odchodzi..pozostają tylko żywe
obrazy zdarzeń, które w pamięci wyryły sobie stałe miejsce, bo tak trudno
zapomnieć, to co szczęściem było..((✿))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Trudno się śmiać , gdy serce szlocha. Lecz jeszcze trudniej powiedzieć
żegnaj gdy się kocha.( dzis jest 5 lat jak jestem z niektórymi na tej stronce
w bólu ,dziękuję o pamięć o naszych bliskich)
Pamiętajmy nie tylko dziś
pamiętajmy zawsze ...
bo tak długo człowiek żyje
jak długo o nim się pamięta ....
Promyczki pamięci dla PANA KAZIMIERZA
Zgłoś SPAM
URSZULA
Pamiętajmy nie tylko dziś
pamiętajmy zawsze ...
bo tak długo człowiek żyje
jak długo o nim się pamięta ....
Promyczki pamięci dla Ciebie
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nadal tu Jesteście...na najdelkatniejszym i najczulszym poziomie naszego
jestestwa nadal Jesteście z nami, nadal patrzymy na siebie w wymiarze, którego
wzrok już nie ogarnia....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Niechaj płomyk mej pamięci,jak gwiazdka na Niebie...świeci jasnym płomieniem
Panie Kazimierzu,nieustannie dla Ciebie.((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.