Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
567391
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Oczy pełne łez,serce pełne żalu.Dusza smutkiem wypełniona a Dom przepełniony pustką... tu na ziemi.Światełko Pamięci Panie Kazimierzu. ♡«♥«♡
Zgłoś SPAM
ku pamięci
♥ Niby jesteś daleko, ale bliżej niż kiedykolwiek..Spacerujesz alejkami naszej pamięci.. ciszę kołyszesz myślami..nieustannie jesteś w naszych sercach...♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
...Miłość przezwycięży nawet śmierć,bo kochać Was nigdy nie przestaniemy.Dowodem na to jest nasza nieustająca pamięć...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
,, Ludzie odchodzą tak szybko... i pozostawiają ludzi, którzy za nimi tęsknią..."
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU W NIEDZIELĘ PALMOWĄ ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Do Świąt mnie nie będzie dlatego już dzisiaj bliskim życzę spokojnych ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♥. PANIE KAZIMIERZU .♥...Modlitwa i światełko w Niedzielę Palmową dla Pana.
Zgłoś SPAM
A.O
W zadumie wieczora..wspominając dawne czasy, gdy razem cieszyliśmy się i smuciliśmy też razem..zapalamy lampeczkę niech Ci długo świeci, niech będzie trwała, jak nasza pamięć..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Na dzisiejszą Palmową Niedzielę,posyłam Panu do Nieba...moją modlitwę i płomyczek pamięci,bo Tego Wam wszystkim potrzeba.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
♨ LAMPECZKA KOLOROWA ♨ W NIEDZIELĘ PALMOWĄ ♨ DLA PANA I MOJA PAMIĘĆ..❤️
Zgłoś SPAM
(❤)
۩۩ Nikt nie umiera, jeżeli jest kochany..Bo miłość zapewnia nieśmiertelność..Żyjesz, tylko inaczej, w sercu, myśli, pamięci...۩۩
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania." "Radość minęła szybko, ból jest wieczny.." :"
Zgłoś SPAM
Hanna T.
❤ .•°*˜”*°•. Zapalam najjaśniejsze światełko w Niedzielę Palmową .•°*˜”*°•. ❤
Zgłoś SPAM
❤️
Gdy tu przychodzę z modlitwą na ustach i pragnieniem w sercu, aby wszystko dobro było Ci dane..na wieki, wieków..amen.
Zgłoś SPAM
(*)
Mrok codzienność przesłania..Odszedłeś, spędzając bliskim z oczu sny..Zostały wspomnienia i czas nieubłagany,ten czas co zabija i ten co leczy rany.♥★♥. światełko z modlitwą.♥★♥.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥»________❄️ ♥»_______☀__❄️ ♥»______$____❄️ ♥»_____☀__♥♥__❄️ ♥»______❄️_♥♥_☀____ ♥»________♥♥______ ♥»_____ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY___ ♥»_____❄️_______☀___
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
ŚWIATEŁKO NA NIEDZIELĘ PALMOWĄ...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Promyk wiosennego słońca dla Ciebie i modlitwa szczera do Boga..o szczęście..niech Bóg Cię przygarnie do serca swego...((*))ŚWIATEŁKO NA NIEDZIELĘ PALMOWĄ((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
zostawiamy światełka naszej pamięci...(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1940   1941   1942   ...   3047   3048    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012