❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Oczy pełne łez,serce pełne żalu.Dusza smutkiem wypełniona a Dom
przepełniony pustką... tu na ziemi.Światełko Pamięci Panie Kazimierzu.
♡«♥«♡
Zgłoś SPAM
ku pamięci
♥ Niby jesteś daleko, ale bliżej niż kiedykolwiek..Spacerujesz alejkami
naszej pamięci.. ciszę kołyszesz myślami..nieustannie jesteś w naszych
sercach...♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
...Miłość przezwycięży nawet śmierć,bo kochać Was nigdy nie
przestaniemy.Dowodem na to jest nasza nieustająca pamięć...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
,, Ludzie odchodzą tak szybko... i pozostawiają ludzi, którzy za nimi
tęsknią..."
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU W NIEDZIELĘ PALMOWĄ ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Do Świąt
mnie nie będzie dlatego
już dzisiaj bliskim życzę spokojnych
ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♥. PANIE KAZIMIERZU .♥...Modlitwa i światełko w Niedzielę Palmową dla
Pana.
Zgłoś SPAM
A.O
W zadumie wieczora..wspominając dawne czasy, gdy razem cieszyliśmy się i
smuciliśmy też razem..zapalamy lampeczkę niech Ci długo świeci, niech
będzie trwała, jak nasza pamięć..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Na dzisiejszą Palmową Niedzielę,posyłam Panu do Nieba...moją modlitwę i
płomyczek pamięci,bo Tego Wam wszystkim potrzeba.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
♨ LAMPECZKA KOLOROWA ♨ W NIEDZIELĘ PALMOWĄ ♨ DLA PANA I MOJA
PAMIĘĆ..❤️
Zgłoś SPAM
(❤)
۩۩ Nikt nie umiera, jeżeli jest kochany..Bo miłość zapewnia
nieśmiertelność..Żyjesz, tylko inaczej, w sercu, myśli, pamięci...۩۩
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania."
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny.." :"
Zgłoś SPAM
Hanna T.
❤ .•°*˜”*°•. Zapalam najjaśniejsze światełko w Niedzielę Palmową
.•°*˜”*°•. ❤
Zgłoś SPAM
❤️
Gdy tu przychodzę z modlitwą na ustach i pragnieniem w sercu, aby wszystko
dobro było Ci dane..na wieki, wieków..amen.
Zgłoś SPAM
(*)
Mrok codzienność przesłania..Odszedłeś, spędzając bliskim z oczu
sny..Zostały wspomnienia i czas nieubłagany,ten czas co zabija i ten co leczy
rany.♥★♥. światełko z modlitwą.♥★♥.
Promyk wiosennego słońca dla Ciebie i modlitwa szczera do Boga..o
szczęście..niech Bóg Cię przygarnie do serca swego...((*))ŚWIATEŁKO NA
NIEDZIELĘ PALMOWĄ((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.