Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
567399
Zapalone ponad rok temu
mama Bartka Szczyrba
...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI....
Zgłoś SPAM
Hanna T.
°*•✿•*°*•✿•*° NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO POSYŁAM DO NIEBA °*•✿•*°*•✿•*°
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie."John Ronald Reuel Tolkien ◇◆◇◆ TWOJEJ PAMIĘCI ŚWIATEŁKO P.KAZIMIERZU ◆◇◆◇
Zgłoś SPAM
(*)
Przychodzimy tu codziennie, lampkę pamięci zapalić..wspominamy czas miniony..Bo to wszystko, co było, już na zawsze pięknym wspomnieniem pozostanie...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tęsknota nie ma końca, została cisza w samotności..łzy nad wspomnieniami...I modlitwy szept o szczęście..۩۩..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Światełko i modlitwę zostawiamy...[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bo cóż warte życie bez Was, cóż warty piękny, jasny dzień, gdy nie ma Was... wszystko zdaje się być snem...Kochani
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Człowiek jest wielki nie przez to co posiada,ale przez to,Kim jest."Św. Jan Paweł II.Spokojnego snu p.Kazimierzu,ślę Panu płomyczek z modlitwą...do samego Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Pana Panie Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
A.O
Na rozstaju dróg stanął dobry Bóg i wskazał Ci drogę do Raju..Bądź tam szczęśliwy, bo żyłeś w prawdzie, rozdawałeś uśmiechy i pogodę ducha...Kazimierzu, niech Pan Cię ma w opiece...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Jezu za krzyżujących się modlący " zmiłuj się nad nami i Kazimierzem,miłość nie umarła
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(*)
Oni nie odeszli, oni czekają na nas w Niebie..Tam spotkamy się w odpowiednim, wyznaczonym przez Boga czasie..
Zgłoś SPAM
córka
Kaziu mój, jakże smutny to czas, i tak już będzie zawsze, bo odszedłeś do krainy cienie..pozostały mi tylko wspomnienia, które bardzo bolą...TATO..kocham Cię i bardzo tęsknię..**❤️**
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym wspomnień...[*][*]
Zgłoś SPAM
(❤)
❤️۩۩ Zapalamy świeczkę i modlimy się do Boga, aby szczęśliwa była Twoja w wieczności droga..Ku pamięci..❤️۩۩
Zgłoś SPAM
Hanna T.
❄❤❄ JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH ZAWSZE PŁONIE ❄❤❄
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1939   1940   1941   ...   3047   3048    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012